wieczór po debiutach i całym dniu jedzenia batonów vitargo i jedzenie geli Vitargo i jednym kebabie :D
Komentarze (9)
Обліковий запис видалено
25 квітня 2012
176cm 78kg
Обліковий запис видалено
23 квітня 2012
jaki wzrost, masa?? :)), kolego jest mega zajebiscie!!! powodzenia!
Обліковий запис видалено
27 березня 2012
otwierajac to zdjecie bylem pewny ze zobacze deolera
Обліковий запис видалено
25 березня 2012
dzięki ! teraz tylko MP zostały ale muszę jeszcze popracować bo tak jak pisałem na debiuty jadę dla siebie by się spełnić w sam w sobie na MP chciałbym wyjść w znacznie lepszej formie i z lepszym pozowaniem no i z nastawieniem na walkę o miejsce
Deoler
25 березня 2012
Ładnie Patrik gratuluję SREBRA ! :tak: oby więcej pomyślnych zawodów ..
Обліковий запис видалено
25 березня 2012
kosa!:)
blackraven777
25 березня 2012
Mega
sZysZu48
25 березня 2012
zajebiście ;]
Обліковий запис видалено
25 березня 2012
jak dla mnie zajebiscie ;)