Po redukcji czas na masę,tydzień pierwszy :)
Komentarze (18)
Cuenta eliminada
6 Noviembre 2011
hehe, ale uśmiech faktycznie mistrzowski:D
Cuenta eliminada
2 Noviembre 2011
Lekko ze tak by stylko :D
Cuenta eliminada
2 Noviembre 2011
powodzenia;) masuj dalej;d
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
Byk niema co. pozdro :)
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
redukowac mozna od marca polowy
OjciecDyrektor22
1 Noviembre 2011
pewnie całą zimę i jeszcze sporą część wiosenki :)
Deoler
1 Noviembre 2011
Dzięki LUDZIE nawet nie wiecie jak mnie motywujecie :P MOON tego nawet nie wiedzą najstarsi górale :)
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
Dobre ; ))
DjWoLiCaA
1 Noviembre 2011
tak by mi styklo :D
moon1994
1 Noviembre 2011
Do kiedy będziesz masował ?:)
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
mi by tyle starczylo wiekszym nie chce byc:banan:
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
na solare sie chodzi:brawo:to podkresla miesnie:tak:
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
"czas na mase" dobrze bo ta rzezba uja warta :D
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
Koń
XxPonchoxX
1 Noviembre 2011
zajebiscie :)
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
Dobree !!
Cuenta eliminada
1 Noviembre 2011
Gratulacje!
OjciecDyrektor22
1 Noviembre 2011
wszystko ładnie , no i uśmiech też :)