kulturystyka
fotki klanowiczów cz10




pajęczyna na pleckach jest ;) pozdro
12 Octubre 2010

trening i wiara zrobia z Ciebie cara ;]
4 Octubre 2010

oki, dzieki ;) zastosuje sie do tego co napisałeś ;)
4 Octubre 2010

zmieniaj trening , regresja , progresja raz tak raz tak , czasami duze ciezary czasami mniejsze za to dokladniej.I w seriach tez zmieniaj np tutaj raz 3 serie raz 4 itp itd , liczbe powt tez bym zmienial np 8/8/6 albo 6/8/10 itp . musisz dawac miesniom nowe bodzce zeby rosly dobrze ;)
4 Octubre 2010

a no i wszystkie ćwiczenia robie w 4 seriach po 8 x
3 Octubre 2010

jak dla mnie krytyczna jest klata :lol2: masakra xD dlatego foty nie wstawiłem żadnej ;p
3 Octubre 2010

wiec zawsze badz mysli ze cos moze byc zrobione lepiej a bedzie motywacja do treningow ;) !
3 Octubre 2010

MAm podobny trening tylko w inne dni i w piatek robie dodatkowo lekko klatke (tak okolo 9 seri) bo z klatka mam problemy. robie dodatkowo bicka I plecy przez nastepny miesiac bo czuje ze jest dysproporcja.Nie wiem jak ty ale ja jestem krytyczny wobec siebie.Sam musisz wiedziec czego chcesz i music byc tego pewny.Zawsze jest cos co mozna zrobic lepiej wiec nigdy nie spadaj na laury ;)
3 Octubre 2010

niedziela- plecy triceps
sroda-klatka biceps
piątek- barki przedramie
3 Octubre 2010

spokojnie sie wyrobisz jak bedziesz robil 3x w tyg trening ;) to nawet dobrze ze 3 razy bo malo cwiczen - wiekszy zapas masy ci sie zrobi ;)
3 Octubre 2010
:avatar:
:content:
:datetime:
