po ostatniej kuracji sterydowej haha
Komentarze (4)
Cont șters
16 січня 2011
ślicznie
Cont șters
11 січня 2011
ale spaslak
Cont șters
3 липня 2010
Spory jesteś jaka waga? będzie ciężko skuć brzuch
Cont șters
1 липня 2010
jak dla mnie teraz na silce potyrac i bedzie git..;)