W jaki sposób wyrzeźbić sobie brzuch, a przy okazji schudnąć odrzywki/suplementy diety itp. - kulturystyka | Fotka.com

kulturystyka

W jaki sposób wyrzeźbić sobie brzuch, a przy okazji schudnąć odrzywki/suplementy diety itp.

PROTOTYPE:
z tego co słyszałem to bardziej na wyrobienie mięśni jest niż na spalenie tłuszczu

Racja. 6 Weidera robi mięśnie. Nie spala tłuszczu PROTOTYPE ma rację. Żeby było widać mięśnie należy zlikwidować i pozbyć się tłuszczu podskórnego właśnie stosując wysiłek aerobiczny np bieganie.
Sam skończyłem 3 6Weidera z racji tego, że byłem piłkarzem przez kilka lat łatwiej mi się pozbyło tłuszczu i to po 6 zrobił mi się brzuch. Bieganie zrobiło swoje ;)
Nie istnieje odżywka na rzeźbę tak dla info. Podstawą jest dieta i dobry trening. Spalacze hmm temat rzeka w jakimś stopniu wspomagają na pewno. Jednak jak wspomniałem dieta i skuteczny trening i będzie efekt.
PROTOTYPE:
morze przedstawisz wszystko co jak jest skoro wiesz to się podziel

Prosze bardzo: www.google.pl -> "weglowodany złożone"/"węglowodany proste"

nie chce mi sie tlumaczyc bo ile mozna ludzi uswiadamiac. Wystarczy poczytac
hehe wez sie owin folia taka np co sie palety zawija. jak sie owiniesz od dolu do gory gwarantuje ci to ze jak z 10min bys w niej pobiegal to potem jak ja sciagniesz normalnie mozesz ja wytrzemac ;d;d spocisz sie tak jak bys wyszedl z wody ;d
Człowieku co Ty za bzdury piszesz??!! Przez coś takiego tylko i wyłącznie tracisz wodę podskórną jednocześnie się odwadniając. Wypijesz trochę wody i wszystko wraca do wcześniejszego stanu
Michas1704:
www.google.pl -> "weglowodany złożone"/"węglowodany proste"

proszę bardzo szukałem i nie interesuje mnie budowa molekularna wiązań cukrów prostych i złożonych tylko w jakich produktach które cukry występują
19sebus46:
wez sie owin folia taka np co sie palety zawija

no to się owiń to zobaczysz jak cie odparzy bd płakał.jak już masz biegać w foli to dres pod spód z długim rękawem na to dres sauna i kolejny dres bo ten sauna przypałowo wygląda i dopiero możesz biegać
Pako177:
Przez coś takiego tylko i wyłącznie tracisz wodę podskórną

tak tu się zgodzę tracisz głownie wodę podskórna ale nie tylko także duża ilość toksyn i większa ilość tkanki tłuszczowej na tej samej zasadzie co suple wspomagające odchudzanie podnoszące ciepłotę ciała tak samo po to stworzyli wszelkiego rodzaju pasy neoprenowe ale konieczny jest wysiłek żeby uzyskać spalanie od samego noszenia to tylko wodę stracisz podskórną
odrzywek jest sporo... i nie wiadomo teraz które wybrać. A co do diety to odłożyć wszystkie słodycze, szybkie jedzenia, kababy itp. ?
szybki jedzenie i słodycze tak .ale zawsze się zastanawiałem nad kebabem jak to z nim jest niby to kurczak w dodatku pieczony tłuszcz wytapia się i spływa na blachę. jest trochę surówki no i bułka.wiec jak sadzicie??raczej nie powinno się go wliczać do diety?? chodź na pewno było by to super rozwiązanie kiedy jesteśmy na mieście i załatwiamy sprawy a musimy zjeść posiłek o danej godzinie
ta po co kebab na mieście, gainera z mlekiem w butelce nosić przy sobie na miasto ;] hehe
a tak poważnie to gdzieś czytałem że 1 kebab zawiera ok 20% tłuszczu
tak tylko ze jak jesteś kilka godzin załóżmy 6 albo 8 to nie bd butelek nosił z garnierami zresztą garnier to nie posiłek tylko dodatek do posiłku
Rozumiem.
Myślę, że będę musiał odłożyć różnego rodzaju posiłki na bok. I jedzenie o późnych godzinach też wychodzi z gry. A te odżywki do spalania tłuszczu - tylko nie HMB, tylko coś lepszego. Może jakiegoś linka zapodcie lub nazwę. Z góry dzięki.
możesz spróbować l karnityny ale to nie wiadomo jak podziała na mnie słabo strasznie działała na kolega dobrze także rożnie morze być
"Clenburexin" z TRECA z tego co słyszałem bardzo dobry spalacz
tylko sprawdzone na własnej skórze podawaj bo ja tez wiele rożnych rzeczy słyszałem a okazywały się bajkami.przy okazji morze ja skorzystam do pozbycia się reszty brzucha
jeszcze spalaczy nie brałem, a przydało by mi się też, pozbyć tłuszczyku z brzucha ;P
aerobiczna szóstka weidera: polecam....

zrobiłem 1cykl ćwiczeniowy składający sie z 42 dni... miesiąc przerwy, i powtórzyłem ten sam cykl... efekty bardzo zadowalające... sześciopak bardzo widoczny... (zdjęcie posiadam na profilu)
tylko liczy się sumienność i poprawne wykonywanie ćwiczeń, bo chyba bez sensu jest oszukiwać samego siebie?
to ile miałeś nadwagi w pasie?? bo jak była 2 cm warstwa tłuszczu to żaden wyczyn 6stka zrobić 6cio pak
mysle ze warto poczytac o 6 weidera <ciezka ale...> thermale na pocztekmoga byc najslabsze
nie miałem nadwagi... ale to jest chyba oczywiste, że jeżeli ktoś ma nadwagę to musi najpierw popracować nad zrzuceniem zbędnych kg... jeśli zrzuci, to nie ma problemu z wyrzeźbieniem
1 2 3
Aby dodać post, musisz się zalogować.