z tego co słyszałem to bardziej na wyrobienie mięśni jest niż na spalenie tłuszczu
Racja. 6 Weidera robi mięśnie. Nie spala tłuszczu PROTOTYPE ma rację. Żeby było widać mięśnie należy zlikwidować i pozbyć się tłuszczu podskórnego właśnie stosując wysiłek aerobiczny np bieganie.
Sam skończyłem 3 6Weidera z racji tego, że byłem piłkarzem przez kilka lat łatwiej mi się pozbyło tłuszczu i to po 6 zrobił mi się brzuch. Bieganie zrobiło swoje ;)