Jak w temacie. Które według was lepsze?
Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie vs. wyciskanie sztangi w wąskim chwycie na maszynie
Noo to jest normalne że na maszynie jest latwiej, powinno sie cwiczyc na wolnym Ciężarze.
No właśnie też tak zawsze uważałem, ale u mnie na siłowni 90% największych robi właśnie to ćwiczenie na maszynie
Ponieważ przy wiekszym Cieżarze latwo nałapac sie kontuzji ;> ;]. Wiec tzn Suwnica jest dużym ulatwieniem. Przykładowo gdy robisz Kaptur na wolnym Ciezarze przy 200 kg obcieram sztanga o uda na suwnicy moge robic kapturki na przód i tył wiec juz tego problemu nie ma ale takie partie ciała jak klatka piersiowa, plecy powinno sie robic przy wolnym obciązeniu :} Pozdro ;> jak cos pisz na priv
chcesz masować to tylko wolne ciężary.
Właśnie nie masować tylko robić siłe ;p Chodzi mi dokładnie o drugi mezocykl czy lepiej robić wolnym ciężarem czy na maszynie http://kulturystyka.pl/porusz-swoje-tricepsy-kolejny-art-by-mawashi/
Aby dodać post, musisz się zalogować.