Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
kulturystyka

kulturystyka

BodyBuilding Magazine #8 z pełną rozkładówką!


Witamy! Doczekaliście się wreszcie całego dodatku BB-Shot - w zeszłym numerze przedstawiliśmy jego część na zachętę, teraz możecie skupić (albo i nie, hehe) uwagę na całości. Kilka fotomodelek zdecydowało się zapozować dla BodyBuilding Magazine i dla Was - dziękujemy: Pauli Tumali, Ewie Wojtasik, Julii Katiełkinie, Patrycji Czarneckiej, Kasi Kamińskiej, Ani Krzyżanowskiej i Darii Krakowskiej oraz ich fotografom.

Co w świecie konkursów? Prawie po staremu - dalej wyznajemy zasadę opiniotwórczego przyznawania nagród oraz stawiamy na różnorodność produktów. Chcemy również powitać w gronie Organizatorów Konkursów, markę Iron Horse Series - tym samym zapraszamy do walki o nagrody.

Zmiany, zmiany, zmiany… Dużo na głowie, multum planów, a czasu mało. W niedługim czasie zmieniamy wygląd i funkcjonalność naszej strony internetowej - za drastyczne opóźnienia w wynikach konkursów i losowań przepraszamy, ale nie można mieć wszystkiego. Pracujemy także nad wersją interaktywnego PDF’a BodyBuilding Magazine oraz nad wersją IPHONE’ową!

Wprowadzamy również nowe losowanie (stare oczywiście jest ciągłe), które mamy nadzieję się Wam spodoba - zapisujcie się do Newslettera na naszej stronie www, a macie szansę nie tylko wypróbować produkty, ale również dowiadywać się o nowych konkursach, losowaniach, rabatach i wszelakich akcjach, które na bank Was zainteresują!

Pobierajcie:www.bb-mag.pl

Nasz Facebook:www.facebook.com/BodyBuildingNews

Konto usunięte
uhh jaka laseczka mmrr.. z taką to by się na tapczanie ten teges robiło
1 May 2012
xROKOKOx
ale ładna ta babka powyżej pokochał bym się z nią
7 April 2012
więcej komentarzy (-3)
| Fotka.com