Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
kulturystyka

kulturystyka

BB-MAG 7 + rozkładówka BB-Shot!

Po pierwsze serdecznie przepraszamy za zwłokę - problem natury technicznej... Krzyśkowi, który składa magazyn spalił się komp… Wysyłki chyba już nadgonione z rekompensatami ( o ile się nie mylę ).

Obiecaliśmy BB-Shota - dodatek, który miał cieszyć oko… Kilka fot fotomodelek, które zdecydowały się na współpracę z nami. Dotrzymaliśmy słowa, ale… To nie wszystko! Jest to część pierwsza Shota, a więc całość w kolejnym numerze - więęęcej fot, które następnie będą w nowopowstającym dziale „Download” na www.bb-mag.pl w formie „plakatów” do samodzielnego wydrukowania!

Konkursy - zmieniliśmy formę. Postawiliśmy na różnorodność produktów do rozdania i wprowadziliśmy konkurs dla Czytelników / Czytelniczek i Zawodników / Zawodniczek w jednym. Moim zdaniem nagrody są ciekawe, więc warto - tym bardziej, że znikomy wysiłek należałoby włożyć.

Nowe losowanie - oczywiście stare pozostaje bez zmian! Próbeczki, koszulki i Shakery Scitec Nutrition do zgarnięcia prawie za free - jak w każdym naszym losowaniu!

Zapraszamy do akcji „Zostać Gwiazdą Trec’a”, której jesteśmy Patronem Medialnym! Zapraszamy:www.facebook.com/TrecNutrition

Zapraszamy również na naszego Facebooka:www.facebook.com/BodyBuildingNews

Pozdro i bądźcie z nami!| Fotka.com