Rock/Metal - Fun | Fotka.com

Rock/Metal

« Wszystkie albumy

Fun

Zdjęcie 17 z 100 · 23 June 2010 · 31 komentarzy

Komentarze (31)

10 August 2010
Jeszcze kilka lat temu sama wyśmiałaby swoją muzykę.
23 July 2010
Mnie brak słów jedynie gdy widzę wypowiedzi naszego Rysiaczka...
7 July 2010
Chylińska kiedyś "chwała" teraz "chała" ;]
4 July 2010
dokladnie mr.ASHUR:D
1 July 2010
Jeden z uzytkowników powiedzial ze tewraz poznac prawdizwych fanow... człowieku co Ty p$!#%lisz?? Fane zostaje sie ze względu na sztukę jaką tworzy dany artysta... JAk Chylinska zabije twoja matke zgwalci brata tez ja bedziesz tak bronil??... Jak dla mnie Agnieszka sie zeszmaciła totalnie...
29 June 2010
A ja Chylińską uwielbiałam w mocnych brzmieniach ale teraz też ją uwielbiam .. Jest wspaniała ... Jej głos jest niesamowity ... ^^
29 June 2010
nom hehe:D ale to tylko moje zdanie
29 June 2010
aaa no to skoro Ty jej nigdy nie lubiłaś to co innego :P
29 June 2010
nooo ja...widza że żeś Hanys:D jaaa nasz chłopok hehehe:D no taaa...ale ja jej tam nigdy nie lubilam...:D
29 June 2010
Bez panie ja Cie proszę bardzo xD
Ale przeca nie można wiecznie wydłubywać ludziom oczu(tzn można) ale nadchodzą takie momenty jak berbeć iż nie ;]
28 June 2010
Wielka szkoda :(
26 June 2010
Hipokryzja... Chylińska FAIL
26 June 2010
drogi Panie RADZIOR:D emm..moze Pańskim zdaniem tak jest a na przyklad moim zdaniem prawdziwy muzyk nie zmienia stylu...kiedy to uczyni udowadnia ze nie ma szacunku dla gatumku w ktorym spiewala...
26 June 2010
Chylinskiej glos jest boski .
26 June 2010
:) jezu mam nadzieje że to co piszecie to sarkazm jakiś;)
26 June 2010
:rock:
26 June 2010
Racja...Rock, metal jest dla pustaków i ludzi nie umiejących słuchac...Nieczułych i nie znających sie na prawdziwej muzyce
26 June 2010
Racja, każdy w końcu wyrośnie z metalu i rocka. to przecież muzyka dla rozwścieczonych małolatów, zero w niej ambicji ;)
26 June 2010
Tak... zacznijmy się doszukiwać w jej zmianie muzyki , stylu wyższej misji niż sam aspekt zarobkowy :)
26 June 2010
Hah widać dopiero po czymś takim "prawdziwych" fanów.
Zmieniła dziewczyna styl prze normalna kolej rzeczy jakim jest życie, dorosła ustatkowała się, ma berbecie chce siępoświęcić rodzinie a przez to jedynie co to potraficie po niej jeździć.
Trochę to żałosne. Wszyscy majągrać pod was ?
Każdy ma swoje życie i etap przez który przechodzi.
25 June 2010
brak słów.
25 June 2010
:(
24 June 2010
s%#$!a!nielubie szmaciska!
24 June 2010
dobre...
24 June 2010
az szkoda..
24 June 2010
;/;/
24 June 2010
Żałosna jest.
24 June 2010
idealne wpasowanie.
24 June 2010
perfekcyjny demot. ; )
24 June 2010
DOKŁADNIE!!!
24 June 2010
święta racja...