Komentarze (5)
Cont șters
10 Iulie 2010
Rarystas bo jezdzi:) podriftowac takim tylko:)
hidek
22 Iunie 2010
nie ŚMiejCIE siĘ juŻ LOOL
Cont șters
22 Iunie 2010
Ten koleś na prawo też sie smieje :and:
Cont șters
22 Iunie 2010
Jakoś dla mnie obraz wojny nie wydaje się śmieszny -.^
Cont șters
22 Iunie 2010
............