Komiks o Vamp-Irce :D
Komentarze (50)
Account deleted
25 July 2010
z tym złamanym ogonem lepiej idź do lekarza ^^
ceylanka
2 July 2010
to zapraszam do siebie ^^
Account deleted
2 July 2010
ok ok to trza sie spotkac gdzies heh:D
hidek
2 July 2010
ogon złamany boli :(
anima1984
2 July 2010
nie rób tego;] dzieci będą;]
Account deleted
2 July 2010
Ja jebie.
Account deleted
2 July 2010
hehe no to stawiam:D
Account deleted
2 July 2010
... :zonk:
anima1984
1 July 2010
hahahah:D nawróciło się dziewczątko kochane:D to teraz po jednym na rozgrzeszenie:D
Account deleted
1 July 2010
ale ja chce zrozumialam swoje bledy zyciowe i chce zejsc na dobra sciezke zycia!hehehehe
anima1984
1 July 2010
hahaha:D spoko;] tylko wyrażam swoje zdanie;] poprawiać się nie musicie;]
Account deleted
1 July 2010
no masz racje;D poprawimy się:D heh
anima1984
30 June 2010
no to się naśmiałam czytając te komentarze;] ja uważam , że wszystko jest dla ludzi;] i czy je kota czy też wierzy w boga to jego sprawa. nie można jednomyślnie klasyfikować ludzi. subkultury zmieniają się, nabierają pewnych nowych nawyków wraz ze zmianą lat, zmianą zespołów czy ludzi jacy nas otaczają;] za czasów naszych rodziców inni byli metale a teraz są inni;] to samo tyczy się hipisów, których już raczej nie ma, czy punków;] wiele z ich cech nie ma już racji bytu i tyle;] o;] co do wódki blee, piwo lepsze i zawsze łączy pokolenia;] pozdrawiam
Account deleted
30 June 2010
no właśnie więc stąd spadaj
Account deleted
30 June 2010
Rysia z pozerami nie pijemy. :rotfl:
Account deleted
30 June 2010
a dowodzik jest ?
hidek
30 June 2010
kurde no spadłem z drzewa i złamałem ogon... ku czci szatana
Account deleted
29 June 2010
taaa jasne tutaj gadaja ze zjedza kota a tak serio to sikają po nogach jak widzą małego kotka hehehehe;D żartowałam nooo...hehe a macie może wódzie??hehe
Account deleted
28 June 2010
chomik? moge podrzucić swinki morskie. dwie wystarczą?
Account deleted
28 June 2010
kot pochłonięty..przydałby się jakiś chomik chociaz ;P
Account deleted
28 June 2010
A kot do piwa to gdzie? :/ Pozerska impreza, wychodzę.
Account deleted
28 June 2010
nawet plotkarskie serwisy nie wiedzą,że jest kobietą ^^
Account deleted
28 June 2010
coś mi w nim zawsze nie pasowało :nie:
Account deleted
28 June 2010
w tym przypadku nie ;D
Account deleted
28 June 2010
Jack Sparrow to mężczyzna : >
Account deleted
28 June 2010
babcią - jak już ;D
Account deleted
28 June 2010
masz 65 lat więc mogłabyś być moim dziadkiem ....
Account deleted
28 June 2010
oj tam,wszyscy jesteśmy dziećmi ;P
Account deleted
28 June 2010
piwo nie dla dzieci !
ceylanka
28 June 2010
a jak ale ja bym jeszcze blanta zajarala xD
Account deleted
28 June 2010
dać ludziom piwo i od razu milej ;DD
Account deleted
28 June 2010
nooo hehe bedzie milo;D
ceylanka
28 June 2010
no to teraz mozemy gadac xD
Account deleted
28 June 2010
:piwo::piwo: ależ proszę bardzo ;P
ceylanka
28 June 2010
no dajcie to piwo to pogadamy
Account deleted
28 June 2010
hmm..w sumie racja z tym śmiechem..a zabawne to jest ;)
właściwie teraz można by wszystkim dać po piwie co na pewno wpłynęłoby korzystnie na dyskusję ^^
właściwie teraz można by wszystkim dać po piwie co na pewno wpłynęłoby korzystnie na dyskusję ^^
Account deleted
28 June 2010
Po co ?? ... pewnie dlatego ,że ich odpowiedzi wywołują u mnie śmiech :)
a jak wiadomo śmiech jest zdrowiem :)
a jak wiadomo śmiech jest zdrowiem :)
Account deleted
28 June 2010
Bo wszyscy wiedzą, że metal nie równa się sZatanista, ale i tak trzeba to przedyskutować
ceylanka
28 June 2010
to zakoncie to i kazdy neich sobie zachowa swoje zdanie ja juz swoje mam i nie zmienie :D
Account deleted
28 June 2010
i po co ta dyskusja ? ;D
Account deleted
28 June 2010
Jak na razie to turlam się po ziemi ze śmiechu po każdej odpowiedzi na moje wpisy :)
Account deleted
28 June 2010
nie dowierzam ,że takie dyskusję mogą się toczyć na klanie rock/metal ...
Account deleted
28 June 2010
Jak na razie to prawie spadłam z krzesła czytając wasze wypociny.. A to wszystko wina folketrolla!
Account deleted
28 June 2010
haha :D
Account deleted
28 June 2010
ty na dole spadaj(born sleepy)...tu jest poważna dyskusja...
dokładnie...znam wielu metali którzy słuchają tej muzyki a jednocześnie uczęszczają do kościoła...dla niektórych wiara jest na 1 miejscu(np. u mnie) a nieznaczy to ze nie moge sluchac porzadnej muzy...prawdziwi metale ktorzy nie sa satanistami(nie chce powiedziec przez to ze satanisci nie moga byc prawdziwymi metalami)nigdy nie powiedzieli by takiej glupoty jak Pan "Son of the bluesky"(apropo fajny kawałek wilków:D)nooo...takie jest moje zdanie;)
dokładnie...znam wielu metali którzy słuchają tej muzyki a jednocześnie uczęszczają do kościoła...dla niektórych wiara jest na 1 miejscu(np. u mnie) a nieznaczy to ze nie moge sluchac porzadnej muzy...prawdziwi metale ktorzy nie sa satanistami(nie chce powiedziec przez to ze satanisci nie moga byc prawdziwymi metalami)nigdy nie powiedzieli by takiej glupoty jak Pan "Son of the bluesky"(apropo fajny kawałek wilków:D)nooo...takie jest moje zdanie;)
Account deleted
28 June 2010
Dobijacie mnie :nie:
ceylanka
28 June 2010
:| pozerzy ? skoro tak to wiekszosc z nas bylaby pozerami pozerzy to tacy co sie ubieraja np jak dajmy na to na punk a sluchaja techno i popu. a pozatym znam metalowco i jakos nie przepadaja za tym zeby jesc koty ale skoro lubisz to smacznego
Account deleted
28 June 2010
tylko pozerzy nie są satanistami ...
Account deleted
28 June 2010
W wielu kwestiach nie zrozumiem Cię nigdy Jacuś, ale w tej tak, jak najbardziej.
Account deleted
28 June 2010
Maciuś rozumiesz mnie teraz prawda?