Komentarze (4)
BlackTiril
7 July 2010
No to za parę dni powtórka z rozrywki :D
Konto usunięte
10 May 2010
Aaaa to to było w Tv TRWAM XD Jadę i ja:D
Konto usunięte
20 February 2010
Gratulacje zdjęcia w gazecie ;)
Shadowchild
20 February 2010
Ja w koszulce z przodu. :D