Komentarze (10)
Akun dihapus
28 grudnia 2010
Lucifer jest najlepszy z tej płyty
Akun dihapus
4 grudnia 2009
hehe , Widać kto tu słucha oldschoolu ;) , A tu na sete nie ma Dodu
Akun dihapus
30 listopada 2009
zgadzam się co do 'Lucifera' zarąbisty kawałek
Akun dihapus
30 listopada 2009
dobre płyty to pierwsze płyty teraz to jedno wielkie gówno
Akun dihapus
27 listopada 2009
Za mały biust jak na Dodę
Akun dihapus
27 listopada 2009
Wszyscy mówią, że na okładce jest Doda xD
Płyta nawet fajna :)
Płyta nawet fajna :)
Akun dihapus
27 listopada 2009
zgadzam sie 'Lucifer' najlepszy utwor
Akun dihapus
26 listopada 2009
Dobra płyta, zwłaszcza utwór 'Lucifer' ;)
Akun dihapus
26 listopada 2009
Płyta świetna:) dobre teksty i ostra melodia
Akun dihapus
26 listopada 2009
Naprawdę Dobra Płyta :)