Komentarze (23)
Аккаунт удален
28 мая 2010
Mam taką bluze :D Eddie wymiata :D
Аккаунт удален
22 апреля 2010
ja gdzieś mam kalendarz guns&roses main tour use your illusions
Аккаунт удален
22 апреля 2010
ja mam plakat taki :) w Niemczech kupiłem xD
Аккаунт удален
1 апреля 2010
UP THE IRONS m/ !! mam taką koszulkę.
Аккаунт удален
10 января 2010
Jedna z moich ulubionych okładek. Iron Maiden to klasa sama w sobie. Szkoda, że już nie ma takich zespołów ... :)
Аккаунт удален
4 января 2010
Iron maiden jak ich słucham to mnie energia rozpiera i rozpacz bo juz drugiego takiego zespołu juz nie bedzie bo przez ten zespół zaczołem grac na bassie mój ulubiony utwór to (dream of mirrors)
Аккаунт удален
2 января 2010
płytka kosmos:) mój ulubiony zespół:) Fear of the dark....
Аккаунт удален
16 декабря 2009
co jak co ale przyznać też im trzeba, że mają zarąbiste okładki :)
Аккаунт удален
9 сентября 2009
maiden!
Fortepianista
6 сентября 2009
JEA !!! no to jest moc :))) moj ulubiony :>
Аккаунт удален
28 августа 2009
IRON MAIDEN od dziecka... najlepszy zespół świata
paweybeny
22 августа 2009
:)
Аккаунт удален
21 августа 2009
Up the Irons ! ! ! a koszulke to ja mam z World Tour 2008 - Warszawa xDD
Аккаунт удален
19 августа 2009
up the Irons!! tez mam ta koszulke xd
Аккаунт удален
19 августа 2009
Iron Maiden Rządzi!!!
Аккаунт удален
18 августа 2009
klasykaa !!! nie do przebicia!!
Uti92
18 августа 2009
kocham ich :D
wstrzymajjoddech
18 августа 2009
Iron maiden - fear of the dark ;D ps mam taka koszulkę ;p
Blondynkomaniak
18 августа 2009
IRON MAIDEN Najlepszy zespół Heavy Metalowy na Swiecie Uwielbiam Ich :))))))))))))
Аккаунт удален
18 августа 2009
Edward The Head ^^
Аккаунт удален
18 августа 2009
to jest coś !!! Up the Irons !!!!!
Аккаунт удален
17 августа 2009
Potęga !
tempak
17 августа 2009
up the Irons :)