wildfire. sbtrkt.
Komentarze (13)
Akun dihapus
25 Januari 2013
jak dla was to plastik.. to gorąco was pozdrawiam. Wy chyba prawdziwego plastiku nie widzieliście. Piękna dziewczyna. ;)
ProvehitoInAltum
17 Desember 2011
Też nie widzę tutaj żadnego plastiku.
Akun dihapus
13 Desember 2011
Nie widzę tu żadnego plastiku ;]
Akun dihapus
2 Desember 2011
kolorowo ;D świetne połączenie;]
Akun dihapus
5 November 2011
solara - brak
tapeta - brak
tipsy - brak ...
......... Loading .........
proces zakończony pomyślnie - plastiku nie odnaleziono :)
Genialne kolory ! :)
tapeta - brak
tipsy - brak ...
......... Loading .........
proces zakończony pomyślnie - plastiku nie odnaleziono :)
Genialne kolory ! :)
Akun dihapus
1 November 2011
świetne włosy :)
Akun dihapus
31 Oktober 2011
Nie widzę w tym zdjęciu plastiku, jest miłą odmianą w tej galerii. Zwariowana stylizacja, jak dla mnie pozytywnie ;)
Diana
31 Oktober 2011
@PelniNienawisci jeśli chcesz kogoś oceniać spójrz najpierw na siebie. Gdyby nie fakt że rzekomo jesteś facetem pomyślałabym, że masz jakieś kompleksy, stąd te słowa krytyki ;)
Akun dihapus
31 Oktober 2011
mi się podoba ;) ja tu plastiku nie widze pan niżej widać nie wie co to plastik ;) pozdrawiam
Akun dihapus
31 Oktober 2011
hahah typowy plastik i dla kogo robisz te zdj zeby pokazac jaka to ładna jestes haha smieszna jestes dla mnie dziewczynko bo tak prawidłowo to wyglada ;d
Akun dihapus
31 Oktober 2011
Oczy, kolor włosów, szminka, plus kontrast pazurków ; d
Akun dihapus
30 Oktober 2011
ale oczy ;o
Akun dihapus
30 Oktober 2011
włosyyyy :w00t: