slipknot
Komentarze (14)
Akun dihapus
30 September 2010
Zaiste.
Akun dihapus
11 Mei 2010
Pelcu nie p#%$!l,fantastycznie było ;DD
Akun dihapus
11 Mei 2010
a p#%$!lisz ;P
Akun dihapus
11 Mei 2010
nie byłem i nie ma czegp żałować. jedno z większych pozerskich gównien dla kinder metali
Akun dihapus
14 Maret 2010
Byłem :) Dobrze było wyszedłem z pogo po tym jak dostałem glanem w przepone :P
Akun dihapus
18 Juni 2009
ich koncert to jak wejście do lawy :) Świetnier się wybawilem...Ale w pogo wytzrymałem tylko 6 kawałków ;/
xxXBuntowniczkaXxx
18 Juni 2009
to ja to foto robiłam:P
fuckinclown
16 Juni 2009
a kto miał stojące ?
Akun dihapus
16 Juni 2009
A ja nie byłam ^^
Akun dihapus
16 Juni 2009
Ja tez bylam ^^
Akun dihapus
16 Juni 2009
Byłem, byłem. Było świetnie :))
Akun dihapus
16 Juni 2009
taaaa...byłam tam :D
Akun dihapus
16 Juni 2009
Kocham Slipknot'a
Akun dihapus
16 Juni 2009
lepsza Metallica :)