Komentarze (7)
Account deleted
23 May 2011
co prawda jakość zdjęcia ma sporo do życzenia ale tak jak wczęsniej klimat wygrywa :D
Account deleted
23 May 2011
mmmmmmmmmm
Account deleted
22 May 2011
A mi się kojarzy z grungem ^^ Fajny klimat uwieczniony na zdjęciu i piękna gitara, której zazdroszczę:D
Account deleted
22 May 2011
też mi się tak kojarzy . ;P
Account deleted
22 May 2011
kojarzy mi się z latami 60. rockiem psychodelicznym, dokładniej z The Doors. Nie wiem czemu ;]
Account deleted
22 May 2011
to zdjęcie ma coś w sobie interesującego a zarazem intrygującego :))
podoba mi się.
podoba mi się.
Account deleted
22 May 2011
Niby zwyczajne ujęcie, a tak przykuwa wzrok ; )