Komentarze (32)
Cont șters
16 Februarie 2011
:D
Cont șters
7 Februarie 2011
Widać, że kultywuje starą jak świat tradycję "czyste glany to nie glany" :P
Cont șters
28 Ianuarie 2011
Oni wszyscy by chcieli być thrró i mhrroczni, a Ty ich pier.. i bądź sobą. :]
Cont șters
28 Ianuarie 2011
źle ze sie cieszy? Dobrze. Bardzo uśmiana na wszystkich zdjęciach jesteś ;) Taka miła odmiana od mrocznych napompowanych min ;)
Cont șters
27 Ianuarie 2011
Zajebista jesteś! ;D
Cont șters
11 Noiembrie 2010
Świetna falbaniasta spódniczka :) też chce takie długie włosy! :)
Cont șters
10 Noiembrie 2010
to ja bym nie mógł przyjść... bo nie mam glanów... i nigdy nie miałem... szkoda...
Cont șters
9 Noiembrie 2010
ojjooooj,spadlo z talerzyka:)
Cont șters
7 Noiembrie 2010
Ta się znowu cieszy :D
Cont șters
23 Octombrie 2010
super zdj. ;)
Cont șters
23 Octombrie 2010
... to były moje urodziny i każdy zaproszony miał się ubrać w tego typu ciuchy. ; ]
Cont șters
23 Octombrie 2010
ta mloda chodzi po domu w kapciach-glanach i tego typu kiecce i..kabaretkach, czy po prostu tak zeby 'fajnie' zdjecie wygladalo ? ;P ja preferuje swobodny ubiór po domu, chocby nawet dresy zeby nie brudzic 'wyjsciowych' ciuchow.
Cont șters
22 Octombrie 2010
ciasteczkowy potwór! ;o
Cont șters
21 Octombrie 2010
Nie dali jej do zjedzenia kwiatków, to wywaliła wszystko ze śmiechem na ustach..
Cont șters
21 Octombrie 2010
Dość, że w buciorach na dywanie to jeszcze rozrabia. Ukarać to Dziewczę! xD
Cont șters
21 Octombrie 2010
jedzenie ci ucieka
Cont șters
21 Octombrie 2010
Mega ;))
Cont șters
21 Octombrie 2010
pięknie! :D
CzarnaAveSatan
20 Octombrie 2010
Wyje b ane ;d;d
Cont șters
20 Octombrie 2010
i po cieście ;/
glous
20 Octombrie 2010
Aaale to było dobre :D
Cont șters
20 Octombrie 2010
Aaale urwał !
Cont șters
20 Octombrie 2010
troszke na glana spadlo :P
Cont șters
20 Octombrie 2010
Urodzinowy tort ; D
Cont șters
20 Octombrie 2010
dokładnie ;D urocza :)
Cont șters
20 Octombrie 2010
akcja jest urocza haha :D
Cont șters
20 Octombrie 2010
:)
Cont șters
20 Octombrie 2010
hahaha xD niezdarna ;d normalnie jakbym siebie widziała xD hahaha
Cont șters
20 Octombrie 2010
jaka fajna :D:D
Cont șters
20 Octombrie 2010
no to będzie sprzątanie... tylko szybko, zanim mama zobaczy :D
Cont șters
20 Octombrie 2010
Ale upadło xD Fajny telewizor w tle :D Ejjj :D Mam takie samo łóżko tylko że drabinkę odkręciłem, większość desek też, no i mam szuflady :D
Ranzatsu
20 Octombrie 2010
pocieszne :D