Kolejna Tarja do kolekcji xD
Komentarze (15)
Cont șters
19 Ianuarie 2011
Ja nadal jestem fanem NW, ale bez Anette! bo ona moim zdaniem do niego nie należy... dziękuję ;)
Cont șters
18 Ianuarie 2011
Podziwiam .
Cont șters
5 Ianuarie 2011
Nightwish bez Tarji, to po prostu nie Nightwish .. / rysunek doskonały ;d
Cont șters
2 Ianuarie 2011
muszę przyznać, że rysunek niesamowity...
Cont șters
31 Decembrie 2010
genialna jest....;)
Cont șters
30 Decembrie 2010
Uwielbiam jej głos... I zgadzam się: Nightwish bez niej to dno
Cont șters
30 Decembrie 2010
folkemon, ja też ją lubiłem bardziej w rockowych klimatach, a nie ten jakiś Modern Rockin' xD dzięki za komplementy :)
Cont șters
30 Decembrie 2010
możecie Ja kochać lub nie ,ale nikt nie zaprzeczy jej taletu :))
bez Nightwish już nie ten sam :((( ble
niesamowity talent :))
bez Nightwish już nie ten sam :((( ble
niesamowity talent :))
Cont șters
30 Decembrie 2010
wolałem ją z czasów O.N.A
Cont șters
30 Decembrie 2010
Muszę przyznać, że świetny rysunek, choć tej pani, brrr, nie znoszę.
Cont șters
30 Decembrie 2010
ogromny szacun!
Cont șters
30 Decembrie 2010
Zajebiste. Rozwijaj dalej talent.
Cont șters
30 Decembrie 2010
stworzona przez ateistę, więc Nie-boska :D ale dzięki, jeśli to komplement;)
Cont șters
30 Decembrie 2010
Boska Tarja ...
Cont șters
29 Decembrie 2010
Tarja ^^.