Komentarze (9)
zamisa
30 Noiembrie 2010
Chyba identycznie jak Masashi Kishimoto ; o kurde cudne!
Cuenta eliminada
26 Octombrie 2010
dla mnie dużo :)
Cuenta eliminada
26 Octombrie 2010
Anime;)
Ślicznie;*
Ślicznie;*
Cuenta eliminada
26 Octombrie 2010
Godzina to nie jest dużo;P
Cuenta eliminada
17 Octombrie 2010
jestem pod wrażeniem gratuluje talentu sasuke wyglada bardzo realistycznie
Cuenta eliminada
15 Octombrie 2010
Godzinę go rysowałem
Cuenta eliminada
15 Octombrie 2010
Nad tym rysunkiem się trochę męczyłem :D
Cuenta eliminada
15 Octombrie 2010
Sasuke;d ^^ Rysunek prosty, ale dobry;d chociaż proporcje z prawej strony nieco dziwne (o rękę mi chodzi ;x)
Cuenta eliminada
15 Octombrie 2010
oooo fajne :D