Komentarze (8)
Akun dihapus
19 Januari 2011
świetne :)
Akun dihapus
13 Oktober 2010
Mega ;))
Akun dihapus
13 Oktober 2010
no mała obróbka była ale klimatycznie jest!
Akun dihapus
16 September 2010
fantastyczne...
Akun dihapus
15 September 2010
hah. photoshop jak widzę dobrze działa xP xD ale ciekawie dobrane tło. dobra robota. :P
ikussxd
12 September 2010
No tak ;D
Akun dihapus
12 September 2010
a no, świetne ^^
Akun dihapus
12 September 2010
świetne! :)