Komentarze (48)
Cont șters
6 Aprilie 2013
genialne
Cont șters
20 Martie 2013
EPICKIE!
Cont șters
21 Iunie 2012
zazdroszczę talentu
Cont șters
24 Decembrie 2011
CZAAAAADDD!!!
Cont șters
19 Aprilie 2011
Czad! :)
Cont șters
24 Martie 2011
Mam nadzieję że kiedyś ja narysuję coś tak wspaniałego:D
Cont șters
6 Noiembrie 2010
kur.wa to jest zajebiste ! ; d
fuckinparanoia
4 Noiembrie 2010
brak mi słow.. te usta!
Possitiva
23 Octombrie 2010
`Slash!
aż mnie skręca, ale to jest absolutnie genialne! (:
widzę tę samą kreskę, co przy edziu ;d
aż mnie skręca, ale to jest absolutnie genialne! (:
widzę tę samą kreskę, co przy edziu ;d
Cont șters
15 Octombrie 2010
zarąbiste !! ;D
Cont șters
15 Octombrie 2010
oo k u r waa ;d genialne
Cont șters
12 Octombrie 2010
cudoo !
Cont șters
1 Octombrie 2010
powiesze se go nad lozkiem :D
Cont șters
1 Octombrie 2010
Łooo zajebiste! Aż sie miło patrzy :)
Cont șters
26 Septembrie 2010
niesamowite! zajebiście narysowane
Cont șters
21 Septembrie 2010
0.o Świetne . Slash 4 ever!
Cont șters
15 Septembrie 2010
dosłownie jak zdjęcie ! ideał ;)
Cont șters
14 Septembrie 2010
boskie *.*
Cont șters
13 Septembrie 2010
super
Cont șters
12 Septembrie 2010
O za mocne.. zatkało normalnie ;d super.!
Cont șters
12 Septembrie 2010
o w morde, super !
Cont șters
11 Septembrie 2010
oo ;d bohater mojego tekstu na mature :D
Cont șters
11 Septembrie 2010
O kur... Mega... brak słów
Cont șters
10 Septembrie 2010
Fascynujące ksero!
Cont șters
10 Septembrie 2010
< 3
Cont șters
9 Septembrie 2010
idealny ;D
Cont șters
9 Septembrie 2010
niesamowite..
Cont șters
9 Septembrie 2010
idealne
Cont șters
9 Septembrie 2010
Zajebiste, Slash jak żywy :D
Cont șters
9 Septembrie 2010
mistrzowskie
Cont șters
9 Septembrie 2010
No muszę powiedzieć,że zajebiste :D
Cont șters
9 Septembrie 2010
Jeeeju, mocne :-)
xYellx
8 Septembrie 2010
:bijepokłony.:
Justynka1370xd
8 Septembrie 2010
W%#!$bane ;d
Cont șters
8 Septembrie 2010
k$!%#waa...zajebiste!!
AplleJack
8 Septembrie 2010
BOSKIE!!!!
Cont șters
8 Septembrie 2010
OMFG : O
tayfun95
8 Septembrie 2010
slash :O !!! szkoda , że dawni gunsi się rozpadli , ale w Velvet Revolver też wymiata !
matmax426
8 Septembrie 2010
zajebiście!
Cont șters
8 Septembrie 2010
osz kur.. ale talent! :w00tjump:
Cont șters
8 Septembrie 2010
"Chciało Ci się? " Nie no, fenomen!
v6vmrocznav6v
8 Septembrie 2010
WoW! zajebiste!!!:szok:
Cont șters
8 Septembrie 2010
Mega !!!!!!
Cont șters
8 Septembrie 2010
o ludzie.. GENIALNE po prostu :D idealny w każdym calu :) gratulacje :)
Cont șters
8 Septembrie 2010
Zaje!! :D Mój idol :D
Cont șters
8 Septembrie 2010
Gratuluję talentu. Też bym tak chciała rysować.
Cont șters
8 Septembrie 2010
Zajebiajaszcze ;D
Cont șters
8 Septembrie 2010
To jest rysunek czy zdjęcie??:napalony: