Komentarze (16)
Akun dihapus
16 Oktober 2010
Nie mam Photoshopa :D
A gdybym miała, to zanim nauczyłabym się posługiwać tym programem minęłoby trochę czasu :D
A gdybym miała, to zanim nauczyłabym się posługiwać tym programem minęłoby trochę czasu :D
Akun dihapus
3 Oktober 2010
tak tak. wszyscy teraz. pierwszy bylem :)
Akun dihapus
30 September 2010
Za wszystkich najlepiej :D Jeśli naprawdę masz takie oczy i nie jest to robota szopa od fot, to się chyba oświadczę xD
Akun dihapus
30 September 2010
Za mnie też.
Akun dihapus
30 September 2010
wyjdź za mnie
Akun dihapus
25 Agustus 2010
mam takie czarne obwódki wokół tęczówki ;]
a tu zaraz retusz
a tu zaraz retusz
Akun dihapus
25 Agustus 2010
No, też bym tak powiedziała, że jakiś retusz się tutaj wkradł. :O
lutas1
24 Agustus 2010
galki oczne chyba po retuszu :)
Akun dihapus
24 Agustus 2010
racja, bardzo ładna i te oczy ^^
AplleJack
24 Agustus 2010
śliczne oczy
Akun dihapus
24 Agustus 2010
B. ładna ;*
Akun dihapus
24 Agustus 2010
To zdjęcie jest jak najbardziej na plus, jak i pozostałe. :) Jesteś śliczna, a poza tym to "pustaki do obozu pracy" :rock:
Akun dihapus
24 Agustus 2010
duży plus [sorki fotka nie wstawia w komentach takich znaków jak plus]
Akun dihapus
24 Agustus 2010
wrażenie na plus :) a ja lubię kontrasty
Akun dihapus
24 Agustus 2010
fotka dosyć przyjemna, tylko kontrast jakby za duży [rysy twarzy się zacierają], no i te oczka są zastanawiające, ale ogólne wrażenie jest na
Akun dihapus
24 Agustus 2010
piękna;]