. . .
Komentarze (19)
Account deleted
19 August 2010
Ładna kobieta:)swietne zdjęcie..
Account deleted
19 August 2010
Oczy faktycznie ładne i dobrze podkreślone ;)
Account deleted
18 August 2010
mmm jej oczęta mnie hipnotyzują :zakochany:
Account deleted
18 August 2010
ale czemu od razu karać za to że będzie ładniejsza? Bez przesady
Account deleted
18 August 2010
To mi pokarz ładniejszą, bez tony szpachli na facjacie, albo bez fotoszopa...
Ranzatsu
18 August 2010
dziewczyna ładna ale kuurna bez przesaady...
hidek
18 August 2010
e tam
Account deleted
18 August 2010
Rzeczywiście fascynująca...
Account deleted
18 August 2010
kwintesencja kobiecego piekna
Account deleted
18 August 2010
Piękna jesteś ;)
Account deleted
18 August 2010
ładne oczęta ;P
AplleJack
18 August 2010
bardzo ładna :]
Account deleted
18 August 2010
oj.. piękna dziewuszka :)
Account deleted
18 August 2010
Obydwie ( ty i twoja siostra) jesteście piękne :D Oj tam, trochę z mamusi, trochę z tatusia ;)
Account deleted
18 August 2010
a skąd wiesz, że nie po tatusiu???
Account deleted
18 August 2010
Musicie mieć piękną mamusię. :P
Account deleted
18 August 2010
moja śliczna siostrzyczka :mrgreen:
Caliburn69
18 August 2010
o kurcze pieczone z majonezem!
Account deleted
18 August 2010
O kurczę.