Komentarze (12)
Cont șters
1 Noiembrie 2010
Lemur ?
Cont șters
24 August 2010
ah..a gdzie te słitaśne gwiazdki i różowe pentagramy ? :D
Cont șters
19 August 2010
Ślicznie..
Cont șters
15 August 2010
Wreszcie jest na kim oko zawiesić....subtelnie ale jednak z pazurem.To mi się podoba ;)
Cont șters
13 August 2010
piękna
Cont șters
13 August 2010
Nie każdy lubi uśmiechać się do obiektywu a poza tym tak też jest dobrze ^^ Ma swój klimacik
Cont șters
13 August 2010
ładne,delikatne rysy twarzy. ;)
Cont șters
13 August 2010
Brakuje choć lekkiego uśmiechu, poza tym fota z klimatem
Cont șters
13 August 2010
mrocznie i smutno
ale super i krzyżyk piękny
ale super i krzyżyk piękny
Cont șters
13 August 2010
a mi się takie podoba ;)
Cont șters
13 August 2010
popieram kolegę :D ale i tak ładnie :D
hidek
13 August 2010
więcej uśmiechu :) ;>