Komentarze (6)
Cont șters
11 August 2010
kolorystyka jest bardzo ciekawa ;p
Cont șters
11 August 2010
Czarno białych jest za dużo. Taka kolorystyka dodaje takiego klimatu starych zdjęć. Aż mi się przypomniał ich charakterystyczny zapach :D
Cont șters
11 August 2010
Świetne ;)
Cont șters
11 August 2010
taka kolorystyka dodaje charakteru temu zdjęciu.
Cont șters
11 August 2010
nie.. właśnie taka kolorystyka jest lepsza ciekawsza
Cont șters
10 August 2010
czarno-białe było by lepsze xD