Komentarze (11)
Účet je odstraněn
7 srpna 2010
chłopcze, jak już pisałam- rysowałam to z własnej wyobraźni, bez żadnego wzoru, więc bez takich tu mi. i taki miał wyjść efekt końcowy, zgadłeś ;]
Účet je odstraněn
6 srpna 2010
jej prawa ręka jest wyrwana z barku, jej prawe udo wtf??!? XD rozumiem że tak miało być;P
Účet je odstraněn
4 srpna 2010
no to na co czekasz? kończ to szybko! : D
Účet je odstraněn
4 srpna 2010
a owszem, groby to tylko szkic, gdzie, co będzie. Jak już pisałam- jeszcze nie skończone :) a tu się zgodzę, że kobieta niezgrabna jest za bardzo, ponieważ rysowałam z pamięci, nie miałam nic, z czego mogłabym cokolwiek skopiować :) dzięki za miłe słowa ;)
glous
4 srpna 2010
No myśle ze groby beda dopracowane bardziej
Účet je odstraněn
4 srpna 2010
ta dziewczyna kojarzy mi się z pracami Daliego, niesamowite... koniecznie to dokończ! :)
Caliburn69
3 srpna 2010
to dlaczego n ieskonczone dodajesz? groby beznadziejne ale calosc na plus;]
Účet je odstraněn
3 srpna 2010
strasznie niezgrabna. : o
Ranzatsu
3 srpna 2010
jak średniowieczne ryciny z serii Dance macabre
Účet je odstraněn
3 srpna 2010
Koślawa trochę :woot:
Účet je odstraněn
3 srpna 2010
jeszcze nieskończone