Komentarze (11)
Konto gelöscht
6 Oktober 2010
Dobrze, że znam to zdjęcie i wiem, że to Cristina Scabbia;p bo twarz niezbyt podobna... ale ogół mi się podoba, nawet bardzo ;)
Konto gelöscht
6 August 2010
oo tak!!! wiecej takich!!
Konto gelöscht
31 Juli 2010
łał. To mi takie zdjęcia robią,a zrobić taki rysunek? mistrzostwo!
Konto gelöscht
12 Juli 2010
wspaniałe..
RUIVA
10 Juli 2010
trzeba by się w takim razie wybrać na zakupy i popróbować :)
Konto gelöscht
10 Juli 2010
bezdrzewny 4b i automatyczny 2b :)
Konto gelöscht
10 Juli 2010
'łapka jakaś taka za duża trochę' jest większa bo jest z przodu ;/
RUIVA
10 Juli 2010
kurcze...a jaki ołówek?? bo ja nawet 6B nie osiągnę takiego efektu...:/
Konto gelöscht
9 Juli 2010
łapka jakaś taka za duża trochę i brwi chyba krzywo. A tak to ładnie chyba, nie znam się na tym
Konto gelöscht
9 Juli 2010
wbrew pozorom jest to ołówek .. format pracy A4 :)
Konto gelöscht
9 Juli 2010
u u u u :D fajne :D wygląda na węgiel?