Komentarze (25)
Konto gelöscht
19 Januar 2011
super foto :)
Konto gelöscht
25 August 2010
ja zgodzę się z tym że nie tęsknię, ale nie zgodzę się że psuje zdjęcie, wprowadza troche inności co moim zdaniem jest na plus:)
Konto gelöscht
23 August 2010
Ja za swoim tęsknić nie będę, ale jakoś specjalnie nie ukrywam się z jego noszeniem ;) trudno non-stop mieć zaciśniętą gębę
Konto gelöscht
22 August 2010
Sama nosiłam aparat i nawet za nim tęsknie;d Ale troszke psuje zdj, choć mimo to jest świetne;]
Shadowchild
22 August 2010
Świetnie. ;)
Konto gelöscht
21 August 2010
Ślicznie wyglądasz ;) . . wgl fajna fotka
Konto gelöscht
21 August 2010
to nie aparat tylko bąbelki śliny XD i temat skończony , a oczy ? ach te oczy jak i buzia cała ( lepiej nie patrzeć i poszukać TROLLA )
Konto gelöscht
21 August 2010
Podejrzewam, że nikt nie ma Ci za złe, że nosisz aparat, tylko że widać go na zdjęciu, co psuje nieco efekt
Konto gelöscht
21 August 2010
Dziękuję :) moim zdaniem wstydem byłoby nieleczenie wady zgryzu xD
Konto gelöscht
20 August 2010
Nie no oczy ma nieziemskie;] przynajmniej będzie miała proste ząbki;] żaden wstyd
Konto gelöscht
10 August 2010
No i dobrze, ze sie go nie wstydzisz ^^ aparat to normalna rzecz :D
Konto gelöscht
9 August 2010
łaaaaał . :mrgreen:
Konto gelöscht
9 August 2010
Kocie oczy..:D
Konto gelöscht
9 August 2010
oczy faktycznie przyciągają uwagę ;D
Konto gelöscht
9 August 2010
Nie było mnie 2 dni, a tu już dyskusja mała xP za miłe słowa dziękuję :). Oczy... jak oczy, choć oczy to ponoć znak rozpoznawczy u mnie w rodzinie :P
A co do aparatu na zębach to się go nie wstydzę, przebywam raczej wśród porządnych ludzi, a Ci raczej nie są na tyle prymitywni, by tak powszechna dziś rzecz budziła ich śmiech lub niesmak :P
A co do aparatu na zębach to się go nie wstydzę, przebywam raczej wśród porządnych ludzi, a Ci raczej nie są na tyle prymitywni, by tak powszechna dziś rzecz budziła ich śmiech lub niesmak :P
hidek
8 August 2010
możne ujmę to najprościej .... Mrrrrrrau!
Caliburn69
8 August 2010
aparaty sa spoko;D oczeta czaruja
hidek
8 August 2010
a ja lubię aparaty!
Konto gelöscht
8 August 2010
Broń się, bo Ci je jeszcze wydrapie xD
Konto gelöscht
8 August 2010
Oczy ladneXD i tez mi sie aparat rzuca na oczy
glous
8 August 2010
Oczy jak oczy :D
Konto gelöscht
8 August 2010
ja w tych oczach to nic nie widzę. jedynie przykuwa moją zniesmaczoną uwagę aparat na zębach.
Konto gelöscht
8 August 2010
racja, spojrzenie powalana kolana.
Konto gelöscht
8 August 2010
Ale masz piękne oczy!
ttyyssoonn
8 August 2010
kosmita jak zwykle :P