Komentarze (50)
Účet je odstraněn
28 října 2010
to jest kolor włosów o jakim marzę
Účet je odstraněn
23 srpna 2010
Marzę o takim kolorze włosów, ale coś mi nie wychodzi. :)
Účet je odstraněn
22 srpna 2010
Może na grzyba bo po lesie hasa.
mimrod
1 srpna 2010
Czyżby miała na coś smaka? ;p
Účet je odstraněn
31 července 2010
Kocham ten Twój kolor ;p
Účet je odstraněn
24 července 2010
Uwielbiam ogniste kobitki :P
Účet je odstraněn
18 července 2010
pięknie :D kolor włosów boski ^^
Účet je odstraněn
17 července 2010
Ta, kolor wymiata ^^
Účet je odstraněn
17 července 2010
Kolor włosów jest boski :D
Účet je odstraněn
16 července 2010
Super!I kolor jak najbardziej odpowiedni.
Účet je odstraněn
16 července 2010
No cóż Animko ja jestem zdania ,ze przy mojej porcelanowej skórze wyglądał pięknie,ale to już kwestia tego co kto lubi:)
Účet je odstraněn
16 července 2010
fajnie by było jakby miała jeden kolor na głowie, a nie tęcze :)
Účet je odstraněn
16 července 2010
las wyszedł ciemniejszy :P ??
Arrdian
16 července 2010
a las ?
Účet je odstraněn
16 července 2010
kolor świetny :) ja sobie robiłam coś pod taki ale na brązie mi wyszedl ciemniejszy:D
anima1984
15 července 2010
no właśnie ja miałam ten kolor na głowie już;] i taki nawet bardziej strażacki, ale mam za jasną skórę i nie pasował mi;]
Účet je odstraněn
15 července 2010
Kocham ten kolor :]Anima sprawdź i się przekonaj czy nie pasuja
Účet je odstraněn
15 července 2010
nie rozjaśniałam, mam naturalne jasne więc nie było to potrzebne
anima1984
15 července 2010
no właśnie, ale by mieć blond trzeba rozjaśniać;] hmm się pomyśli:D ale mi bordowe nie pasują;]
Účet je odstraněn
15 července 2010
Tez miałam taki kolor włosów przez bardzo długi czas i nie musiałam rozjaśniać ,robiłam na swoje albo na blond.
GrosBisoux
15 července 2010
fuuuuuuuuuuu xd
anima1984
15 července 2010
piekny kolor włosów;] rozjaśniane były wcześniej??
roxyMoNiA
15 července 2010
nooo... a ona język i tak wam pokazuje :P
Účet je odstraněn
15 července 2010
też macie co przeżywać pod czyimś zdjęciem...
Účet je odstraněn
15 července 2010
dokładnie, Beltaine :rock: Nowa płyta wyszła niedawno ! : ]
Účet je odstraněn
15 července 2010
Beltaine :zakochany:
Účet je odstraněn
15 července 2010
Biffy Clyro, Blenders ;D
glous
15 července 2010
Body Count :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Jegred, ukradłeś mi blinka :( Box Car Racer, Blitzkid
Účet je odstraněn
15 července 2010
:lol:
glous
15 července 2010
Bob Marley :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Blink 182 xD
glous
15 července 2010
Big Cyc :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Bielizna
glous
15 července 2010
Blaze Bayley :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Brokencyde.
glous
15 července 2010
Black :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Butelka ;D
Ranzatsu
15 července 2010
Bestialska kpina? ;o
glous
15 července 2010
Bestial Mockery
Účet je odstraněn
15 července 2010
behemoth, black sabbath :ziew:
glous
15 července 2010
Billy Idol :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Blind Guardian rzecz jasna
Ranzatsu
15 července 2010
Bathory, Burzum!
glous
15 července 2010
Black Label Society?:D
Účet je odstraněn
15 července 2010
Black Veil Brides, Bullet For My Valentine i Bring Me The Horizon moje ;)
Účet je odstraněn
15 července 2010
Folkemon - może dla odstresowania twoja ulubiona zabawa? Zespoły na B poproszę ;D
glous
15 července 2010
Trudno wyczuc...Może jest. Ale kolor włosów cos mi nie pasuje :D
Účet je odstraněn
15 července 2010
fajny masz kolor włosów ;))
Účet je odstraněn
15 července 2010
dobra.. już nic nie piszę.. -.-