Komentarze (4)
Akun dihapus
27 Juni 2010
Oczodół chyba nie powinien wystawać, biorąc pod uwagę że jest tylko otworem, a nie osobnym tworem :P
Akun dihapus
24 Juni 2010
tak wiem pracuję ;p
Akun dihapus
24 Juni 2010
fajne fajne;p
Akun dihapus
24 Juni 2010
Bardzo fajne! Ale jednak trzeba jeszcze dopracować :)