Komentarze (5)
Akun dihapus
21 Juni 2010
pomysłowe, ja bym trochę przyciemniła ale ogólnie świetne ;D
anima1984
20 Juni 2010
ciekawie sie zaczyna;] racja kontrast bym zwiększyła;]
Akun dihapus
19 Juni 2010
podoba mi się tylko słaby kontrast...;)
Caliburn69
19 Juni 2010
fajna koncepcja;] nie ideal. wg mnie mogla by byc nieco inna perspektywa a nie profil. jakos ich nie lubie;D
Akun dihapus
18 Juni 2010
Nice :)