Komentarze (50)
Účet je odstraněn
17 června 2011
piękna uroda.
Účet je odstraněn
19 ledna 2011
a nie lep9iej po prostu polubić własny wygląd?
Účet je odstraněn
19 ledna 2011
zgadzam się, piękna dziewczyna :) tez bym chciała tak wyglądać
Účet je odstraněn
17 října 2010
piękna dziewczyna, i ten wisior :)
Účet je odstraněn
17 října 2010
przepiękna ;] kolor włosów,oczy ;]
Účet je odstraněn
6 září 2010
oO nawet pentagram ^^ zdjęcie Mega .
Účet je odstraněn
22 srpna 2010
świetne oczy... A 'naszyjnik' to już wogóle!
Účet je odstraněn
22 srpna 2010
Piękna Kobieta...
SarkAmen
22 srpna 2010
hipnotyzujące spojrzenie ...
lutas1
22 srpna 2010
no fakt seksi dziewucha
Účet je odstraněn
22 srpna 2010
cudna... ( pozazdrościć urody:) )
Účet je odstraněn
18 srpna 2010
Uroda anioła :D :P
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
^^ prześliczna..
Účet je odstraněn
15 srpna 2010
cudnie :))
Účet je odstraněn
7 srpna 2010
Piękna!
ProvehitoInAltum
1 srpna 2010
Zgadzam się z Wami
Ranzatsu
31 července 2010
coś... ktoś.. po prostu cudowne... brak słów..
Účet je odstraněn
31 července 2010
Popieram zjawiskowa;)
Účet je odstraněn
31 července 2010
piękna ;) hmm ciekawy kolor włosów ^^
Účet je odstraněn
25 července 2010
zjawiskowa uroda:D
Účet je odstraněn
25 července 2010
B. Ładne :)
Účet je odstraněn
2 července 2010
hehe no sory ale nie podobaja mi sie kobiety heh
Účet je odstraněn
2 července 2010
poprostu esencja kobiecości i ogrome wyczucie stylu oraz oczywiście wspaniała uroda ;) Pozdrawiam Modelkę i fotografa bo sztuką tez jest zrobienie zdjęcia :)
rrrbassrrr84
2 července 2010
bosko :)
Účet je odstraněn
1 července 2010
łaał, cudne zdjęcie. i cera cudowna i oczy piękne.. kurde dobiłam swoją samoocenę.
Účet je odstraněn
28 června 2010
Jakie cudowne zdjęcie ! x3
hidek
27 června 2010
._.
Účet je odstraněn
27 června 2010
nawet fajna ?? ... nawet ?? eh.. piękna pani :)
Účet je odstraněn
27 června 2010
no fajna awet ale widac ze przerobiona fota
Účet je odstraněn
27 června 2010
Przypomina mi jedną aktorkę z wyglądu tylko jst nieco bledsza XD
Účet je odstraněn
26 června 2010
trzeba się przeprowadzić chyba
Účet je odstraněn
26 června 2010
Ta pani jest na każdym kolejnym zdjęciu ładniejsza.
Účet je odstraněn
26 června 2010
sliczna.
Účet je odstraněn
26 června 2010
Ładnie :D
Účet je odstraněn
26 června 2010
cudnie ;3
Účet je odstraněn
26 června 2010
w moim tez nie ma ... same plastiki i bazyliszki ... no i dresiar jest mnóstwo ... a gdzie by nie szukać ani jednej w chociażby w 1/10-tej tak uroczej jak ta na zdjeciu
sirsciuch
26 června 2010
zawsze tak jest;]
ttyyssoonn
26 června 2010
"Czemu w moim mieście nie ma takich dziewcząt? ;(
49 minut temu"
caly czas zadaje sobie to pytanie :/
49 minut temu"
caly czas zadaje sobie to pytanie :/
Grishanckh
26 června 2010
wow...
Účet je odstraněn
26 června 2010
Czemu w moim mieście nie ma takich dziewcząt? ;(
Účet je odstraněn
25 června 2010
powala na kolana ... :)
Účet je odstraněn
25 června 2010
:zakochany:
lilith699
25 června 2010
śliczna jestes..no no..
Účet je odstraněn
25 června 2010
Super xD
Účet je odstraněn
25 června 2010
Ale się nabawiłam kompleksów bez kitu :)
Účet je odstraněn
25 června 2010
Panna MiGothka ;)
Účet je odstraněn
25 června 2010
jesteś niesamowicie piękna ! *-*
RockinFire
25 června 2010
niby OK ale nie powala na kolana :P
Účet je odstraněn
25 června 2010
sliczna:)
anima1984
25 června 2010
są na tym świecie jeszcze dziewczęta o anielskiej urodzie;] brak słów;]