Rock/Metal - Nasze fotki 2 | Fotka.com

Rock/Metal

« Wszystkie albumy

Nasze fotki 2

Zdjęcie 20 z 100 · 24 června 2010 · 84 komentarze

Komentarze (50)

17 června 2011
piękna uroda.
19 ledna 2011
a nie lep9iej po prostu polubić własny wygląd?
19 ledna 2011
zgadzam się, piękna dziewczyna :) tez bym chciała tak wyglądać
17 října 2010
piękna dziewczyna, i ten wisior :)
17 října 2010
przepiękna ;] kolor włosów,oczy ;]
6 září 2010
oO nawet pentagram ^^ zdjęcie Mega .
22 srpna 2010
świetne oczy... A 'naszyjnik' to już wogóle!
22 srpna 2010
Piękna Kobieta...
22 srpna 2010
hipnotyzujące spojrzenie ...
22 srpna 2010
no fakt seksi dziewucha
22 srpna 2010
cudna... ( pozazdrościć urody:) )
18 srpna 2010
Uroda anioła :D :P
15 srpna 2010
^^ prześliczna..
15 srpna 2010
cudnie :))
7 srpna 2010
Piękna!
1 srpna 2010
Zgadzam się z Wami
31 července 2010
coś... ktoś.. po prostu cudowne... brak słów..
31 července 2010
Popieram zjawiskowa;)
31 července 2010
piękna ;) hmm ciekawy kolor włosów ^^
25 července 2010
zjawiskowa uroda:D
25 července 2010
B. Ładne :)
2 července 2010
hehe no sory ale nie podobaja mi sie kobiety heh
2 července 2010
poprostu esencja kobiecości i ogrome wyczucie stylu oraz oczywiście wspaniała uroda ;) Pozdrawiam Modelkę i fotografa bo sztuką tez jest zrobienie zdjęcia :)
2 července 2010
bosko :)
1 července 2010
łaał, cudne zdjęcie. i cera cudowna i oczy piękne.. kurde dobiłam swoją samoocenę.
28 června 2010
Jakie cudowne zdjęcie ! x3
27 června 2010
._.
27 června 2010
nawet fajna ?? ... nawet ?? eh.. piękna pani :)
27 června 2010
no fajna awet ale widac ze przerobiona fota
27 června 2010
Przypomina mi jedną aktorkę z wyglądu tylko jst nieco bledsza XD
26 června 2010
trzeba się przeprowadzić chyba
26 června 2010
Ta pani jest na każdym kolejnym zdjęciu ładniejsza.
26 června 2010
sliczna.
26 června 2010
Ładnie :D
26 června 2010
cudnie ;3
26 června 2010
w moim tez nie ma ... same plastiki i bazyliszki ... no i dresiar jest mnóstwo ... a gdzie by nie szukać ani jednej w chociażby w 1/10-tej tak uroczej jak ta na zdjeciu
26 června 2010
zawsze tak jest;]
26 června 2010
"Czemu w moim mieście nie ma takich dziewcząt? ;(
49 minut temu"
caly czas zadaje sobie to pytanie :/
26 června 2010
wow...
26 června 2010
Czemu w moim mieście nie ma takich dziewcząt? ;(
25 června 2010
powala na kolana ... :)
25 června 2010
:zakochany:
25 června 2010
śliczna jestes..no no..
25 června 2010
Super xD
25 června 2010
Ale się nabawiłam kompleksów bez kitu :)
25 června 2010
Panna MiGothka ;)
25 června 2010
jesteś niesamowicie piękna ! *-*
25 června 2010
niby OK ale nie powala na kolana :P
25 června 2010
sliczna:)
25 června 2010
są na tym świecie jeszcze dziewczęta o anielskiej urodzie;] brak słów;]