Komentarze (18)
Cont șters
1 Noiembrie 2010
:piwo:
Cont șters
8 Iulie 2010
Też się muszę podpromowac, lol :) Zwłaszcza że mam już jedną piątą Squiera J-Bass :D
Cont șters
7 Iulie 2010
Super, promować basistów :P
Cont șters
7 Iulie 2010
świetnie
Cont șters
23 Iunie 2010
super:)
Cont șters
14 Iunie 2010
Zaje...fajne. Nie będę brzydko się wyrażać.
Cont șters
20 Mai 2010
basówka:))
Cont șters
20 Mai 2010
świetne ujęcie.
Cont șters
19 Mai 2010
Ładne bydlę :D
Cont șters
19 Mai 2010
niezłe :)
Cont șters
19 Mai 2010
no no no jaka piękność:P:DD gitara boska:P
boskie ujęcie:P:DDD;***
boskie ujęcie:P:DDD;***
diakos123
19 Mai 2010
To żadne cacko zwykły ZAK tyle że z przetwornikami EMG
Cont șters
19 Mai 2010
czyzby zak??
Cont șters
19 Mai 2010
Ciekawie.
Cont șters
19 Mai 2010
piękne ujęcie :)
Cont șters
19 Mai 2010
Niezła gitara :D
Cont șters
19 Mai 2010
a cóż to za cacuszko? ;D
Cont șters
19 Mai 2010
ulala ;D mega ^^