Komentarze (9)
VindDP
1 října 2012
Zimny Lech i git ;)
2abba2
16 září 2011
to nie wiocha a przedmiescie wawy
Účet je odstraněn
21 února 2011
lech to jest to:)
Účet je odstraněn
11 prosince 2010
jaka wiocha!!!
Účet je odstraněn
1 prosince 2010
widze ze ta koleżanka wie co dobre:P
19MichaeL1991
20 října 2010
ahh ten Zielony ^^
sharpskinheads
19 října 2010
oj tez bym taki sobie wypił bondz sie napil pzodrawiam.
Účet je odstraněn
19 října 2010
nie ma to jak leszek ; d
Účet je odstraněn
19 října 2010
smacznego :P
