Komentarze (50)
VindDP
1 October 2012
trooche malo jak na dwoje ...
Cont șters
28 December 2010
heheh no to teraz to można jechać hehehe pozdro
Cont șters
20 May 2010
prawie jak zespół disco polo :):):;pozdr......
Cont șters
6 May 2010
heh...jade z wami:D
Cont șters
5 May 2010
daj jedna zgrzewke;P
Cont șters
21 April 2010
kurde jak nie ma innych to i Vipy z biedronki smakują żubr dobry jest
gumis021
21 April 2010
najważniejsze, by zimne było ;]]]]]]
Cont șters
21 April 2010
tyskie to syf
karolaroza220
21 April 2010
nie nawidze żubra jeden wielki syf
Cont șters
19 April 2010
ooooo skroooomnieee hehehehe nie no żubr jest the best najlepsze!!!
Cont șters
18 April 2010
najlepiel podchodzi wieczorem:)
Cont șters
17 April 2010
dobrze posiedziec przy żubrze:):):):):)
Cont șters
16 April 2010
he taka ilosc w 3 dni opanuje ;)
Cont șters
16 April 2010
Jak to wypiliście sami to macie dobry przełyk ;)
kiero1990
16 April 2010
o kur.. !! :swir:
Cont șters
20 February 2010
:nutki::nutki::nutki:
pody
20 February 2010
mała imprezka się szykuje.........
LukiWzgW
20 February 2010
No no chłopaki otwierają hurtownie :)
Cont șters
20 February 2010
Majac Taki Arsenal, Niczego Wiecej Facetowi Nie Trzeba:PPP
justyna29077
5 February 2010
Yamiii :)))
Smaakosz90
4 February 2010
przy takiej ilości melanze sie chwali :DD
Cont șters
16 January 2010
ja pizd.ole
Cont șters
13 November 2009
Zdrowie pań już było to teraz zdrowie Gospodarza xD
Karoliinaax3
12 November 2009
no ladniee .! ;)
omg0099
11 November 2009
no to panowie zdrowie pań :)
Cont șters
11 November 2009
szkoda ze mnie tam nie ma
Cont șters
1 October 2009
z chęcią bym sie do tych panów dosiadła:D nie ma to jak żuber;p
Cont șters
29 September 2009
I przy takim Prowiancie można Bawić :PP ! Pzd :))
Cont șters
29 September 2009
pobijcie mnie i moich kumpli :P 180 piw na 9 osob XD tosie nazywa impreza
xd
xd
Cont șters
28 September 2009
I bibka się kręci przy Alko... :D
Cont șters
28 September 2009
najlepiej posiedzieć przy żubrze ;)
Cont șters
16 September 2009
malo i tak:)
Cont șters
28 August 2009
chciałabym tyle piwa, ale nie żubra ;p
Cont șters
28 August 2009
ojjj... aż miło patrzeć na takie ilości he he ;p;p
Cont șters
28 August 2009
moj zubre nawet mam też fotke z zuberkiem :)
Cont șters
27 August 2009
zubrowy melanzyk i mnie tam nie bylo ;d
Cont șters
27 August 2009
ooj coś mi sie zdaje że gruby melanż był^^
Cont șters
27 August 2009
@down
helus22 ; wiatrok:Wypilibyscie po 10 i byscie wymiekli
Co do fotki to super:P ladny zapas(jaka lodowka to pomiesci) XD albo impreza ;x
helus22 ; wiatrok:Wypilibyscie po 10 i byscie wymiekli
Co do fotki to super:P ladny zapas(jaka lodowka to pomiesci) XD albo impreza ;x
helus22
27 August 2009
wystarczy na jedną noc :)
Cont șters
27 August 2009
zapasy na tydzien?? xD pzdr
ulcia3022
27 August 2009
wiecie co to jest malo ;/ ;d
justyna29077
26 August 2009
łaaaaaaałłłłłłłłłł:-)
Cont șters
21 August 2009
fajna rozgrzewka xD a gdzie reszta zapasów? xD
Cont șters
19 August 2009
jaaa Żubry xD pozdro Panowie wiecie co dobree :))
Cont șters
19 August 2009
To rozumiem :P)
Cont șters
19 August 2009
Żuberkii ;D
LastSamuraj
9 August 2009
Wypijcie to po śląsku jak my w robocie xD z jednego koryta xD!!!
bacia13alcatraz
9 August 2009
:piwo:Smacznego panowie:piwo:Zupa chmielowa:piwo:THE BEST!:piwo:
POZDRO! :)
POZDRO! :)
Cont șters
8 August 2009
dajcie pare. %zgrzewek na 2 osoby powodzienia
Cont șters
7 August 2009
ładna biba :D
