Komentarze (18)
Аккаунт удален
19 мая 2010
to zdjęcie pokazuje jak dużo % ma to piwo, weźmiesz łyka i zgon:D
Spidi666
23 января 2010
niezły zgon
Аккаунт удален
22 января 2010
zgon xD
Аккаунт удален
20 декабря 2009
każdy może sie zbetonic xD
Аккаунт удален
20 декабря 2009
x1 i betonka ?
cięki zawodnik poprostu!
cięki zawodnik poprostu!
Аккаунт удален
3 декабря 2009
carlsberg . xDD
To jest najlepsze piwo . :P
To jest najlepsze piwo . :P
Аккаунт удален
18 июля 2009
hah mocne:D popieram wiatraka xD:D
Аккаунт удален
13 июля 2009
Hehe alkoholik ;)
Аккаунт удален
19 июня 2009
to tu nawet powiedzenie "dwa żubry i spokój" traci swój sens ;)
Аккаунт удален
18 июня 2009
Carlsberg - probably the best beer in the world! :gora: :jezyk2: :)
ziptilkr20
18 июня 2009
dobre he he
Аккаунт удален
18 июня 2009
heheeh
Аккаунт удален
18 июня 2009
to piwo jedno tyk otak dla zwaly pewnie wypil z 12 ;];d ale tego 13 nie dopil ;d;p
gryzak20
18 июня 2009
ale tylko jedno piwo ??:P
Аккаунт удален
18 июня 2009
noo ladnie :lol2: : D .
Аккаунт удален
18 июня 2009
A Go Scieło Jak Stonke po Oprysku..........xD
cwikla92
18 июня 2009
oj ale słabo głowe ma jak pojednym padł xD xD no chyba ze tam poza obiektywem jest więcej i tylko tego nie dopił hehe xD
Аккаунт удален
18 июня 2009
hah widać zadowolony xD:D
