Komentarze (29)
Account deleted
16 January 2010
abym to zajumał to bym se popił
Account deleted
22 November 2009
Lepiej zajarac ;PP
bombelek126p
13 November 2009
http://www.fotka.pl/klan/772782/Palic_Sadzic_Zaleg Zapraszam Serdecznie PS:Jak mozesz przekarz ta wiadomosc po wszystkich twoich znajomych
Account deleted
3 July 2009
nooo nie ma to jak biba z tatrą:D:D
Account deleted
2 July 2009
mmmm....Bosko
cwikla92
12 June 2009
no raczej hehe xD
Account deleted
11 June 2009
ewentualnie nie wiemy jeszcze czy nie chowją czegoś po drugiej stronie obiektywu, prawda? ;)
cwikla92
7 June 2009
proste ze tak xD xD Jeden mądry sie znalazł xD Pzrd.....
Account deleted
7 June 2009
kurde co wy nie widzicie?przeciez pan z lewej ma jedno piwko bo pije okazyjnie ;Podobnie jak pan z prawej ;PP ;] a pan w srodku ma caaaala Krate dla siebie ;DD
Account deleted
7 June 2009
ćwikla zul ^^
Account deleted
7 June 2009
taka skrzynka to na 1 :P a nie na 2 ... prosze was blagam nie chanb tego sportu ;P
Account deleted
6 June 2009
chlopaki sie lansuja w sieci ;]
Account deleted
3 June 2009
ludzie :D jaki wstyd? :P oszczędni są :D pozazdrościć takim co szybko banie mają bo żyją ekonomicznie :D
Account deleted
2 June 2009
oj słabiutko chłopaki na 3..?!! to wstyd jest!!
Account deleted
1 June 2009
Amatorzy.. jedna kratka ? :szok2:
Account deleted
31 May 2009
Tej byście sie podzielili a ne :jezyk2:
Account deleted
31 May 2009
Dajcie jedno :P
Account deleted
31 May 2009
hehehe pojara
Account deleted
31 May 2009
mini melanż :DD
Account deleted
31 May 2009
Podzielcie się ;D .
Account deleted
31 May 2009
mniam!!:D:D hehe pzd:D:D
Account deleted
31 May 2009
hahaa jaka libacja ;D
Account deleted
31 May 2009
heeh Fajneee ZdJ...xDD...^^ buźka chłopaki :lol2: ;***
Account deleted
30 May 2009
hehe dobra fota..xD
cwikla92
30 May 2009
były hehe ale troche puźniej niz te zdięcie było robione xD
GRUBY300
29 May 2009
jeszcze tylko jakies dupy i jest impreza;d
cwikla92
29 May 2009
było wcześniej mowić bo teraz stoi pusta xD xD
Account deleted
29 May 2009
hehe podzielcie sie:P:P
Account deleted
29 May 2009
heh ;D ładnie ładnie :P pijOki ;P
