Komentarze (41)
Celltic
25 февраля 2011
Zajebisty odcinek Kuby .. !! na maxa boscy ;**
Аккаунт удален
18 августа 2010
Jej Ci wielcy;] i ten Bambino:) soper gość;]
kasiunia605
24 июля 2010
Zajebisci sa ;D
Аккаунт удален
23 июля 2010
gacek i kuba są wporzo da się z nimi dogadać
ale z kurkiem to nie wiem
ale z kurkiem to nie wiem
Аккаунт удален
22 июля 2010
Zajebiści ;D
Аккаунт удален
16 июня 2010
Kurek, przyszłość naszej drużyny;]
Аккаунт удален
15 июня 2010
oo tak wymiatali ;]]] oglądałam chyba ze sto razy;p
Аккаунт удален
11 июня 2010
odcinek był najlepszy ze wszystkich ;)
Аккаунт удален
16 мая 2010
Super są:))
Smiesznie bylo:D;D
Smiesznie bylo:D;D
Аккаунт удален
10 апреля 2010
Kurek,Jarosz i nasz libeero ; *
Аккаунт удален
10 апреля 2010
przystojniak to pierwszy z lewej ! Meega ciacho :**
Аккаунт удален
9 апреля 2010
widzialam ten odcinek:) swietni byli:)
Аккаунт удален
7 апреля 2010
po środku jest najlepszy przystojniak xDDDDD
Аккаунт удален
7 апреля 2010
mistrzowie ;***
Аккаунт удален
7 апреля 2010
przystojniaki
Аккаунт удален
9 февраля 2010
przystojniaki;D
Аккаунт удален
9 февраля 2010
najlepsi :**
Аккаунт удален
27 января 2010
ten odcinek z nimi był najlepszy ;D !
Аккаунт удален
11 декабря 2009
;dDDDDDDDDDDDD
Аккаунт удален
10 декабря 2009
` jagodowoo zazdroszczę ;).
jagodowoo
8 декабря 2009
muahahah. a ja mieszkałam w hoteluu za ścianą i z nimi treenowałam xdd Szpan ; dd
Аккаунт удален
8 декабря 2009
najlepsi z najlepszych :)
Аккаунт удален
8 декабря 2009
ajjjj ;-))
Аккаунт удален
7 декабря 2009
To Oni sprawili, że jestem dumny. Chwała Wam chłopaki :-)
Аккаунт удален
7 декабря 2009
wspaniali !
Аккаунт удален
7 декабря 2009
uwielbiam
Аккаунт удален
6 декабря 2009
są boscy:PPP
Iggula
6 декабря 2009
Uwielbiam ich :D
Аккаунт удален
6 декабря 2009
mam podobna bluzke do Jarosza.^^
Аккаунт удален
6 декабря 2009
Zajebiście wczoraj byłam na meczyku SKRY i fajno było^^
Аккаунт удален
6 декабря 2009
x333.! :zakochany::zakochany:
Аккаунт удален
6 декабря 2009
ach była mooooOoooc :)
nasi najjjjjjjjjjlepsi!!!!! :zakochany:
nasi najjjjjjjjjjlepsi!!!!! :zakochany:
Аккаунт удален
6 декабря 2009
zawalisty odcinek :D
Аккаунт удален
6 декабря 2009
ja też oglądałam;p super było:)
Аккаунт удален
6 декабря 2009
super odcinek był ! ;P
Аккаунт удален
6 декабря 2009
Oglądałam :)
Аккаунт удален
6 декабря 2009
Najlepszy odcinek Kuby W. jaki oglądałam! :D (nie licząc tego z Kadziem :P)
Аккаунт удален
6 декабря 2009
ogladalam ;dd
Аккаунт удален
6 декабря 2009
dooobrze !
Аккаунт удален
6 декабря 2009
no baaa 8) :D
Аккаунт удален
6 декабря 2009
yeee to było niezłe xD