Komentarze (36)
Celltic
25 února 2011
!! Kocham ich :**
Účet je odstraněn
24 července 2010
Najlepsi z Najlepszych !! : ********
Účet je odstraněn
15 června 2010
Zajebiści ! ; ** ; )
Účet je odstraněn
15 června 2010
Nie ma Najlepszego...:zakochany:
Účet je odstraněn
11 června 2010
:zakochany:
Účet je odstraněn
12 února 2010
drużyna w całej okazałości ;)
Účet je odstraněn
1 února 2010
wielcy nie tylko wzrostem ;d;d
Účet je odstraněn
20 ledna 2010
Najlepsi:)
Účet je odstraněn
27 listopadu 2009
mistrzowie ;***
Účet je odstraněn
20 listopadu 2009
;** nasi kochani :D :** mmm :zakochany:
Účet je odstraněn
21 října 2009
Nasi "ZŁOTOPOLSCY" :)
Účet je odstraněn
18 října 2009
Nasi najwspanialsi... ;*
Účet je odstraněn
10 října 2009
nasi kochani :D
PinkCakex3
17 září 2009
Gratulacje chłopaki >!
Účet je odstraněn
16 září 2009
Fantastyczni sa..;**
Účet je odstraněn
16 září 2009
kochane chłopaki
Účet je odstraněn
3 září 2009
kozaki x33333
Účet je odstraněn
30 srpna 2009
najlepsza reprezentacja w Europie i na świecie :):):)
Účet je odstraněn
26 srpna 2009
siatkarze sa the best :)
Účet je odstraněn
26 srpna 2009
chłopcy super są .. oczywiście szkoda że nie ma Winiarskiego i Wlazłego :( kurek pokazał klase naprawde w tych wszystkich meczach ;)
JessicaPL95
25 srpna 2009
Ja te chlopaki kocham ja ogladam wszystkie meczy od nich !
Účet je odstraněn
19 srpna 2009
no szkoda, że nie ma Wlazłego i Winiara :(( ale nasi i tak są świetni !!!
Účet je odstraněn
14 srpna 2009
no właśnie... ;]
Účet je odstraněn
9 srpna 2009
bez Wlazłego i Winiarskiego to nie ta sama reprezentacja
Účet je odstraněn
8 srpna 2009
Szkoda,że nie ma Wlazłego...albo Winiara...
Ale ci też nieźle grają...he;p;p
Ale ci też nieźle grają...he;p;p
Účet je odstraněn
8 srpna 2009
Bartman jaki duz do kucających??!!! To moj ulubiony siatkarz
Účet je odstraněn
8 srpna 2009
Nowakowski,Mozdzonek i Gromadowski jacy grozni.Bakiewicz i Lomacz srednio zainteresowani.Jarosz na bacznosc.Kurek nie moze sie utrzymac.Igla chetnie by se juz poszedl.Ruciak jako jedyny przykladnie sie ustawil.Woicki zagubiony.Bartman chce pokazac kto rzadzi.
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
Bartman jaki rozkrok xDD
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
I Łoomacz mm ;d
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
yeah !:D szkoda ze ni ma Winiara :( po meczu w Miliczu polubiłam dodatkowo Kurka i Jarosza i Bąkiewicza ;d ale każdy jest super !! :))
moniczkaa
7 srpna 2009
;**** gdzie kadziewicz, winiarski, swiderski?!
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
a dziewczyny przegrały z chinkami :// 3:2 ...
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
Jaka ekipa ;D
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
a moim zdaniem każdy z nich nabierze troche doświadczenia i przyszłość jest dla nich ! ; dd
Účet je odstraněn
7 srpna 2009
Zgadzam sie ;D niedlugo jeden z filarow reprezentacji ;)
Martaaa0406
7 srpna 2009
6 najlepsza :)