Komentarze (17)
Akun dihapus
11 Oktober 2011
ale zasieg :D
kaJidziesZ
26 Februari 2011
bez bloku... xD
Akun dihapus
26 Februari 2011
sypa konkretna ^^
Akun dihapus
21 Februari 2011
molten rulez;D
Akun dihapus
21 Januari 2011
Boją się skakać;p
Akun dihapus
21 Desember 2010
haha co jest nawet 1 bloku nie ma:D szacun dla settera;]
Akun dihapus
18 Desember 2010
Taaa wyczyszczona siateczka.. :D brawo dla rozgrywającego..
xXxTylKoTwOjjxXx
18 Desember 2010
A tu 2 linia tylko że jak widac bez bloku ;p Pozdro !!
Akun dihapus
18 Desember 2010
taki plasik to libero by zrobil ;pp
Akun dihapus
17 Desember 2010
a ja mam nike z series 6;];p
Pietrzyczek
17 Desember 2010
ma takie buty jak ja. ;D
brawo.
brawo.
fkxxface
17 Desember 2010
Uuuuuuu
Akun dihapus
16 Desember 2010
Rozgrywający zgubił blok ;)
Akun dihapus
16 Desember 2010
ciemajdy nie zrobiły bloku :(
Akun dihapus
16 Desember 2010
a gdzie blook.?! ;DD
Akun dihapus
16 Desember 2010
czysta siata;p
Akun dihapus
16 Desember 2010
DOBRE! :D