Komentarze (23)
Account deleted
21 February 2011
hahahah wielka Barcelona o.O hahaha
Account deleted
21 January 2011
Na lewym jaka asekuracja ;d
Account deleted
21 January 2011
No, porównanie bloku Pana z prawego a ze środka to różnica jest;p
bezczelnySwir
20 December 2010
ja bym powiedział ze ta piłka muśnie dłonie i przejdzie dalej :P:) tzn. atak pod górkę :P
Account deleted
16 December 2010
to się nazywa atak pod górkę ^^ xD
Account deleted
6 September 2010
No ładnie, ładnie ;D
Account deleted
25 August 2010
jaki blok ;)
Account deleted
23 July 2010
zgadzam się z kolegą wpadła by mu ta piła pod nogi
Account deleted
24 May 2010
na pewno pamietasz-.-
Wynika to z ulozenia nog
a zreszta nawet by tej pilki nie zablokowal bo by mu wpadla pod nogi bo za daleko skakoczyl od siatki ;(
Wynika to z ulozenia nog
a zreszta nawet by tej pilki nie zablokowal bo by mu wpadla pod nogi bo za daleko skakoczyl od siatki ;(
Account deleted
22 May 2010
uwierz mi ze to nie bylo z jednej nogi:D sama widzialam ;p
Account deleted
21 May 2010
z jednej nogi to tak kazdy glupi sie odbije ; o
Account deleted
21 May 2010
Bo to Moj Skarbek :D :*:*:*:*:*:*
Account deleted
21 May 2010
uwazaj na glowe hehe;p
Account deleted
20 May 2010
Zasieg w bloku robi wrazenie:) ale co z tego jak obrona stoi?:)
Account deleted
20 May 2010
Co skoczył ;o ^^
Account deleted
20 May 2010
zasięg Pana w bloku robi wrażenie (jeśli to 243 ;p) ;)
Account deleted
20 May 2010
;))
bartekpaliwoda18
20 May 2010
Atak pod góre;p na obicie bloku;p
Account deleted
20 May 2010
o żesz w morde !
Account deleted
20 May 2010
ale dziki ;d
Account deleted
20 May 2010
no no ma chłopak wybicie;p
Account deleted
20 May 2010
; DD
PinkCakex3
20 May 2010
:))