Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Siatkówka

Siatkówka

LŚ: Polacy rozbili mistrzów w USA!Polacy pokonali w Hoffman Estates pod Chicago mistrzów olimpijskich Amerykanów w ramach Ligi Światowej 3:0 (25:22, 25:19, 25:20). To czwarta wygrana mistrzów Europy w obecnej edycji. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Zbigniew Bartman - 16 punktów.

Wcześniej biało-czerwoni wygrali i przegrali z mistrzami olimpijskimi Amerykanami w Łodzi 3:0 i 0:3, dwukrotnie ulegli w Rio de Janeiro mistrzom świata Brazylijczykom 0:3 i 1:3 i dwa razy okazali się lepsi w San Juan od Portoryko. W nocy z soboty na niedzielę o godz. 2.00 czasu polskiego zmierzą się po raz ostatni w fazie interkontynentalnej z Ameerykanami.

Polacy w poniedziałek wracają do kraju po trzech tygodniach za oceanem. Czekają ich jeszcze dwa spotkania z Portoryko w Płocku i z Brazylią w Katowicach.

Kolejne spotkanie biało-czerwonych odbędzie się w nocy z piątku na sobotę o godz. 2.00 czasu polskiego. Na przedmieściach Chicago w Hoffman Estates zmierzą się z Amerykanami.

Konto usunięte
swietnie rali :) oby dzis tez tak dobrze poszlo
18 June 2011
Konto usunięte
dzisiaj kolejna noc nie przespana ;dd
18 June 2011
Konto usunięte
niewatpliwie jeden z najlepszych meczow naszej reprezentacji! Zagrywka Możdżonka i atak Bartmana no po prostu kosmos! nie mogłam sie napatrzec;D no i to nasze rozegranie ;D bajka!:P
18 June 2011
Konto usunięte
super zagrali !!! Anastasi robi dobra robote :))) chodz trzeba poczekac jak beda grac pod presja bo teraz graja bez presji bo wiedzą, że w finałach LŚ juz sa:)))
18 June 2011
więcej komentarzy (-1)