Siatkówka

Siatkówka

LŚ: Amerykanie zrewanżowali się Polakom

Polscy siatkarze przegrali w Hoffman Estates z mistrzami olimpijskimi Amerykanami w ramach Ligi Światowej 1:3 (21:25, 25:15, 18:25 22:25). To czwarta przegrana mistrzów Europy w obecnej edycji. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Matthew Anderson - 20 pkt

Polacy w poniedziałek po trzech tygodniach za oceanem wracają do kraju. Przed własną publicznością czekają ich jeszcze spotkania w Płocku z najsłabszą ekipą w grupie - reprezentacją Portoryko (24 i 25 czerwca) oraz w Katowicach z Brazylijczykami (29 i 30 czerwca).

Bez względu na wyniki biało-czerwoni jako organizatorzy mają zapewniony udział w turnieju finałowym (6-10 lipca w Ergo Arenie na granicy Sopotu i Gdańska), w którym wystąpi osiem zespołów.

Konto usunięte
Czy wygrają czy przegrają ale zawsze się nie poddawają;**!!
6 lipca 2011
AdamChrzescijanin
bo tak zawsze jest
19 czerwca 2011
evfe1
Dla mnie zawsze są wygrani!
Niby racja.Bynajmniej ja pokładałam w tym spotkaniu nadzieje,ale faktycznie drugi set,nie odbiegał poziomem do wczorajszego meczu;) "To jest zespół" :)
te mecze właściwie nie maja znaczenia bo Polska jako gospodarz miejsce w Final Four ma zapewnione a Amerykanie raczej w w/w turnieju nie wystąpią
ale w II secie pokazali co potrafią czemu nie dali im radę w następnych? Trudno raz tak raz tak ale dadzą radę Portoryko i może Brazylii :) nie może tylko NA PEWNO!