Reprezetacja szkoły :) zawody w Radomiu. Skład nie cały ;P czekamy początek meczu :D
Komentarze (3)
Konto usunięte
21 Januari 2011
Jakie ochraniacze, haha! Paampluusy..;)
Konto usunięte
17 Juli 2010
Młodee siatkaryy ;d
Konto usunięte
12 Juni 2010
trenujcie trenujcie ;)