Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd

Zapisz się na warsztaty fotografii cyfrowej!

Grupa Wodna od paru lat rozszerza zakres swoich działań. Dotychczas kojarzona była głównie z nauką pływania. Obecnie jedną z dziedzin jaką zajęła się firma Trudnowskiego jest fotografia. Dwa lata temu toruński artysta fotografik Jacek Chmielewski przeprowadził szkolenie dla kadry instruktorskiej Grupy Wodnej. Dobre rezultaty szkolenia i możliwość fotograficznej edukacji zainteresowały przyjaciół i gości grupy. W 2007 roku uruchomiono dla wszystkich chętnych warsztaty fotografii cyfrowej. Najbliższe szkolenie odbędzie się 7-8 marca.

Chmielewski potrafi skutecznie otworzyć innym oczy na fotografię. Uczestnicy warsztatów pierwszego stopnia, który nie mieli dotychczasowego doświadczenia z fotografią z jednej strony szybko zaczynają sobie zdawać sprawę, że to, co dotychczas robili było nieświadomym pstrykaniem, a z drugiej strony w bardzo krótkim czasie, dosłownie z dnia na dzień, wykonują za pomocą poznanych sposobów zdjęcia, których już nie sposób się wstydzić. Na uczestników drugiego stopnia czekają jeszcze większe wyzwania. Te dwa ?fotograficzne dni? w grupie wodnej utwierdzają w tym, ze warto lepiej fotografować, rozwijać swoje zainteresowania. Dla części z tych osób był to impuls do zdawania do wyższej szkoły fotograficznej.

Jacek Chmielewski, który sam pochodzi z jednego z najpiękniejszych miast Polski, zakochał się w naszym mieście. Zachwyciła go nie tylko historia, ale również z odbudową i odradzaniem się Elbląga. Przygotowuje autorską wystawę fotografii ?Feniks z popiołów?. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.

Warsztaty Fotografii Cyfrowej odbędą się 7-8 marca - szkolenie I stopnia, a dla zaawansowanych (II stopnia) 9-10 maja. Szczegóły dotyczące uczestnictwa można znaleźć na stronie.
Konto usunięte
Elbląg { my town } , * { znaky }
10 May 2009
więcej komentarzy (-4)
| Fotka.com