SOBOTA
12:30 Tawrija Symferopol - Arsenał Kijów 1:1
15:30 Bayer Leverkusen - Borussia Moenchengladbach 1:2
16:00 Fulham FC - Swansea City 0:3
17:00 Aarhus GF - AC Horsens 1:3
17:00 Aris Limassol - Ethnikos Achna 1:4
18:00 Getafe CF - Real Sociedad 1:0
18:00 Granada CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 Hertha Berlin - Bayern Monachium 0:6
19:00 AJ Auxerre - Evian Thonan Gaillard 0:2
19:00 Fenerbahce Stambuł - Galatasaray Stambuł 2:2
19:00 Girondins Bordeaux - AC Ajaccio 1:1
22:00 Rayo Vallecano - Betis Sewilla 3:0
NIEDZIELA
12:30 Cagliari Calcio - AC Cesena 3:0
14:30 PSV Eindhoven - SC Heerenveen 5:1
14:30 Wolverhampton Wanderers - Manchester United 0:5
15:00 Bologna FC - Chievo Werona 2:2
16:00 Admira Wacker Moedling - SK Sturm Gruz 2:0
17:00 FC Sochaux - OGC Nice 2:0
18:30 Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus - ANULOWANY
20:45 Udinese Calcio - SSC Napoli 2:2
REZERWOWE
SOBOTA 13:30 Tieriek Grozny - FK Rostów 1:0 (za anulowany mecz)
NIEDZIELA 14:30 Lierse SK - RAEC Mons 1:1
1. kuba92762 - 150 (12)
2. LeonGrande - 147 (11)
3. DarekLowcaSzparek - 143 (12)
4. Gutek909 - 141,66 (22)*
5. MuyBueno - 141,33 (12)*
6. Radomatu11 - 141 (16)*
7. mus10 - 139 (13)
8. Gothiclady - 133 (9)
9. Enkido - 131 (18)
10. kzyhu - 130,5 (11)**
11. wojtecky - 130 (11)**
12. Renifer - 129 (10)
13. Winterfell - 128 (8)
14. Marek1991BrD - 123 (8)
15. Zludny - 122 (8)
16. MaqdaIena - 120 (14)
==============================
17. egze - 116 (0)
RexMundi - 116 (14)
thomas893 - 116 (9)
20. Alucard - 115 (2)
FejkiemJestem - 115 (16)
WueRZet - 115 (8)
23. AdRianoXX - 113 (15)
NuTiiiiii - 113 (9)
wodzu2377 - 113 (8)
26. golden18 - 111 (11)
27. xNumber1x - 108 (10)
28. Goniec - 107 (10)
Średnia - 11,37 pkt
* - miejsca 4-6 z powodu równej liczby punktów zostały określone w drodze losowania
** - miejsca 10-11 z powodu równej liczby punktów zostały określone w drodze losowania
PARY 1/8 FINAŁU
MaqdaIena - kuba92762
Zludny - LeonGrande
Marek1991BrD - DarekLowcaSzparek
Winterfell - Gutek909
Renifer - MuyBueno
wojtecky - Radomatu11
kzyhu - mus10
Enkido - Gothiclady
1. The A-Team (LeonGrande, Gutek909, kuba92762, Winterfell) - 566 (53)
2. Team F (Radomatu11, kzyhu, MuyBueno) - 532 (52)
3. Tabloid Squad (wodzu2377, Renifer, Enkido, Gothiclady) - 505 (45)
4. Team B (DarekLowcaSzparek, thomas893, wojtecky, FejkiemJestem) - 504 (48)
5. Team G (AdRianoXX, mus10, Zludny) - 502 (48)
6. The Avengers (RexMundi, golden18, Alucard) - 449 (36)
Team D (egze, Goniec, Maqdalena, Marek1991BrD) - 449 (32)
8. Team H (WueRZet, Nutiiiiii, xNumber1x) - 443 (36)
Średnia - 43,75 pkt
Przypominam, że Drużynowy Fototyper trwa nadal i biorą w nim udział w/w zespoły w w/w składach.
Kolejkę wygrali
Gutek909 - 22
Enkido - 18
FejkiemJestem - 16
Radomatu11 - 16
12:30 Tawrija Symferopol - Arsenał Kijów 1:1
15:30 Bayer Leverkusen - Borussia Moenchengladbach 1:2
16:00 Fulham FC - Swansea City 0:3
17:00 Aarhus GF - AC Horsens 1:3
17:00 Aris Limassol - Ethnikos Achna 1:4
18:00 Getafe CF - Real Sociedad 1:0
18:00 Granada CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 Hertha Berlin - Bayern Monachium 0:6
19:00 AJ Auxerre - Evian Thonan Gaillard 0:2
19:00 Fenerbahce Stambuł - Galatasaray Stambuł 2:2
19:00 Girondins Bordeaux - AC Ajaccio 1:1
22:00 Rayo Vallecano - Betis Sewilla 3:0
NIEDZIELA
12:30 Cagliari Calcio - AC Cesena 3:0
14:30 PSV Eindhoven - SC Heerenveen 5:1
14:30 Wolverhampton Wanderers - Manchester United 0:5
15:00 Bologna FC - Chievo Werona 2:2
16:00 Admira Wacker Moedling - SK Sturm Gruz 2:0
17:00 FC Sochaux - OGC Nice 2:0
18:30 Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus - ANULOWANY
20:45 Udinese Calcio - SSC Napoli 2:2
REZERWOWE
SOBOTA 13:30 Tieriek Grozny - FK Rostów 1:0 (za anulowany mecz)
NIEDZIELA 14:30 Lierse SK - RAEC Mons 1:1
1. kuba92762 - 150 (12)
2. LeonGrande - 147 (11)
3. DarekLowcaSzparek - 143 (12)
4. Gutek909 - 141,66 (22)*
5. MuyBueno - 141,33 (12)*
6. Radomatu11 - 141 (16)*
7. mus10 - 139 (13)
8. Gothiclady - 133 (9)
9. Enkido - 131 (18)
10. kzyhu - 130,5 (11)**
11. wojtecky - 130 (11)**
12. Renifer - 129 (10)
13. Winterfell - 128 (8)
14. Marek1991BrD - 123 (8)
15. Zludny - 122 (8)
16. MaqdaIena - 120 (14)
==============================
17. egze - 116 (0)
RexMundi - 116 (14)
thomas893 - 116 (9)
20. Alucard - 115 (2)
FejkiemJestem - 115 (16)
WueRZet - 115 (8)
23. AdRianoXX - 113 (15)
NuTiiiiii - 113 (9)
wodzu2377 - 113 (8)
26. golden18 - 111 (11)
27. xNumber1x - 108 (10)
28. Goniec - 107 (10)
Średnia - 11,37 pkt
* - miejsca 4-6 z powodu równej liczby punktów zostały określone w drodze losowania
** - miejsca 10-11 z powodu równej liczby punktów zostały określone w drodze losowania
PARY 1/8 FINAŁU
MaqdaIena - kuba92762
Zludny - LeonGrande
Marek1991BrD - DarekLowcaSzparek
Winterfell - Gutek909
Renifer - MuyBueno
wojtecky - Radomatu11
kzyhu - mus10
Enkido - Gothiclady
1. The A-Team (LeonGrande, Gutek909, kuba92762, Winterfell) - 566 (53)
2. Team F (Radomatu11, kzyhu, MuyBueno) - 532 (52)
3. Tabloid Squad (wodzu2377, Renifer, Enkido, Gothiclady) - 505 (45)
4. Team B (DarekLowcaSzparek, thomas893, wojtecky, FejkiemJestem) - 504 (48)
5. Team G (AdRianoXX, mus10, Zludny) - 502 (48)
6. The Avengers (RexMundi, golden18, Alucard) - 449 (36)
Team D (egze, Goniec, Maqdalena, Marek1991BrD) - 449 (32)
8. Team H (WueRZet, Nutiiiiii, xNumber1x) - 443 (36)
Średnia - 43,75 pkt
Przypominam, że Drużynowy Fototyper trwa nadal i biorą w nim udział w/w zespoły w w/w składach.
Kolejkę wygrali
Gutek909 - 22
Enkido - 18
FejkiemJestem - 16
Radomatu11 - 16