NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2012 (pierwszy post)


Pary 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 2011/2012. Pierwsze mecze tej fazy odbędą się 13 i 14 marca, a rewanże 20 i 21 marca.



Kto awansuje dalej?
Czy Legia sięgnie po Puchar 2 raz pod rząd?
Jak nie Legia to kto wygra puchar pasztetowej ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: smarkłem aż nie w tym roku pozdro

Miałem na myśli Wisłę ;) A Śląsk też się dogoni, jeszcze 5 kolejek ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda, Polska miałaby szanse na 15 miejsce w rankingu z drugim tak dobrym sezonem jak obecny

Przykro mi, ale nie z Probierzem.
Po Levadii, Karabahu powtórzyła by sukces Irtyszu Pawłodar.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 kwietnia 2012
Renifer
Renifer: Przykro mi, ale nie z Probierzem. Po Levadii, Karabahu powtórzyła by sukces Irtyszu Pawłodar.

a wrózysz Ruchowi sukcesy w pucharach? nawet w Chorzowie im grac nie pozwolą :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: wejdzie , musi

Mam nadzieje! :ninja:

siemka

Enkido
Enkido: A Śląsk też się dogoni, jeszcze 5 kolejek ;)


Zobaczymy : ) Slask nie ma az tak trudnego terminarza.
Renifer
Renifer
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a wrózysz Ruchowi sukcesy w pucharach? nawet w Chorzowie im grac nie pozwolą

Wróże Ruchowi dwa X z Maltańczykami i wyjazd z jakimś Norwegami czy coś w ten deseń.
Tak długo jak Probierz zostanie na Wawelu tak długo Wisła nie będzie się liczyć w walce nawet o LE.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 kwietnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Slask nie ma az tak trudnego terminarza.

No nie wiem, wyjazdy do Białego, Gdańska, Krakowa łatwe nie będą, w derbach Dolnego Śląska Zagłębie może zaskoczyć WKS, a i z Jagą lekko nie będzie ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 kwietnia 2012
Enkido
Enkido: No nie wiem, wyjazdy do Białego, Gdańska, Krakowa łatwe nie będą, w derbach Dolnego Śląska Zagłębie może zaskoczyć WKS, a i z Jagą lekko nie będzie ;)

Podbeskidzie juz nie gra tak dobrze jak ostatnio, moze byc remis, Lechia piach, zremisowac z nia to bedzie wstyd, Zaglebie u siebie tez do ogrania , sa slabi nie oszukujmy sie, Jaga wyjazdów grac nie umie, wiec u siebie Slask jest faworytem, z Wisla wyjazd na koniec bedzie najtrudniejszym meczem.

Jestem optymista.
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  10 kwietnia 2012

Czyżby Legia w podwójnej koronie ?

Gutek909
Gutek909
  11 kwietnia 2012

ale się napinacie tej :ziew:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2012

już 1 karny Bitona powinien być powtórzony moim zdaniem, bramkarz Ruchu był prawie na 5 m, zresztą robił tak prawie w każdej jedenastce
no ale cóż

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: już 1 karny Bitona powinien być powtórzony moim zdaniem, bramkarz Ruchu był prawie na 5 m, zresztą robił tak prawie w każdej jedenastce no ale cóż

wiadome, ale napinacze i tak beda szczekac, sedzia gwizdał dla Ruchu
taka prawda

dzisiaj spotkałem na Zabłociu na spacerze Czarka Wilka z psem, zagadałem do niego, przybity ze nie mógł wczoraj grać
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadome, ale napinacze i tak beda szczekac, sedzia gwizdał dla Ruchu taka prawda

obiektywnie - to sędzia w ogóle nie ogarnął tego spotkania

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 kwietnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: obiektywnie - to sędzia w ogóle nie ogarnął tego spotkania

sugerowanie jakoby legioniscie Borskiemu zalezało na tym spotkaniu :ziober2:
zreszta podobnie jak i Gil i Lyczmański to po prostu słaby arbiter jest.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta podobnie jak i Gil i Lyczmański to po prostu słaby arbiter jest.

no zobaczymy jak dzisiaj Gil poprowadzi drugi półfinał

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 kwietnia 2012

heh Kuklis strzela bramkę dla Arki 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.