RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 marca 2012 (pierwszy post)
Czwartek

01:00 Buffalo Sabres-Carolina Hurricanes (H)
02:00 Milwaukee Bucks- Chicago Bulls (K)
04:00 Sacramento Kings- New Orleans Hornets (K)
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H)

Piątek

01:30 Ottawa Senators-New York Rangers (H)
04:30 Phoenix Suns-Dallas Mavericks (K)
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H)
19:45 Löwen- Magdeburg (R)

Sobota

01:00 Philadelphia 76ers- Utah Jazz (K)
13:30 Trefl Sopot K-Dabrowa Gornicza K (S)
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K)
15:30 Walia-Włochy (RUGBY)
18:00 Irlandia-Szkocja (RUGBY)
18:00 Azoty-Pulawy-Zaglebie Lubin (R)
19:00 Boston Bruins-Washington Capitals (H)

Niedziela

01:30 Detroit Pistons- Toronto Raptors (K)
02:00 Nashville Predators-Detroit Red Wings (H)
16:00 Francja-Anglia (RUGBY)
17:15 Turow Zgorzelec-Trefl Sopot (K)
18:00 Kotwica Kolobrzeg-Slask Wroclaw (K)

TYPOWANIE TRWA DO CZWARTKU 8 MARCA 2012 do Godz. 01:00
Swoje typy oddajemy
DO MNIE NA PW

*
każdy inny post dodany przed końcem typowania karany będzie banem

+++++++++
nie uwzględniam już typów oddanych po czasie
+++++++++
*
TYPUJEMY ZASADĄ "1x2"
1- Zwycięstwo gospodarza
x - remis
2- Zwycięstwo gości

*
LEGENDA
( dla ułatwienia )
K- Koszykówka
R - Piłką Ręczna
S - Siatkówka
H - Hokej
*
TYPUJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY
AdRianoXX,Gutek909,RexMundi,Enkido,LeonGrande,Renifer,Radomatu11,
kzyhu,wodzu2377,Marek1991BrD,kuba92762,VannillaSky,JestemMistrzu,thomas893. NuTiiiiii,
malyzwierzaczek .egze .Gothiclady.
DarekLowcaSzparek.Patrishia.Maqdalena,MuyBueno, Zludny
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 marca 2012

swoje typy oddałem

...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  6 marca 2012

ną, ja też

Gothiclady
Gothiclady
  6 marca 2012
RexMundi
RexMundi: każdy inny post dodany przed końcem typowania karany będzie banem


po wacka to skoro temab jest zamknięty? :rotfl:

RexMundi
RexMundi: Patrishia


:nie:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 marca 2012

podbijam

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2012

5. Renifer

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 2
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 2
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K] 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 2
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 2
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 1
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) X

kuba92762

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 2
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 1
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 2
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 2
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 2
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 2
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 2
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K)

LeonGrande

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) - 2
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) - 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) - 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) - 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) - 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) - 2
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) - 2
19:45 Löwen - Magdeburg (R) - 2
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) - 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) - 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) - 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) - 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) - 2
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) - 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) - 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) - 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) - 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) - 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) - 1
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) - 2

Enkido

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) - 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) - 1
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) - 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) - X
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) - 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) - 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) - 2
19:45 Löwen - Magdeburg (R) - 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) - 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) - 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) - 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) - 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) - 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) - 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) - 1
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) - 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) - 1
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) - 2
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) - 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) - 2

12. AdRianoXX

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H)
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K)
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K)
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H)
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 2
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 2
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 2
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 1
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 2
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

15. Marek1991BrD

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 1
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 2
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 2
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 2
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 1
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 1

Gothiclady

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 2
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K)2
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY)1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 2
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K)1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 2
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

18. Maqdalena

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 1
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 1
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 1
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 1
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

21. Zludny

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres -Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 2
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 2
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 2
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 2 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R)
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 1
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 2
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 1
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2012

1. kzyhu

01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) X

01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 2
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1

01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 1

01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 1
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

NuTiiiiii

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 1
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 2
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 1
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 1
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 2
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 1

3. thomas893

Czwartek
01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes (H) 2
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls (K) 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets (K) 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod (H) 2
Piątek
01:30 Ottawa Senators - New York Rangers (H) 1
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks (K) 2
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok (H) 1
19:45 Löwen - Magdeburg (R) 2
Sobota
01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz (K) 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K (S) 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia (K) 1
15:30 Walia - Włochy (RUGBY) 1
18:00 Irlandia - Szkocja (RUGBY) 2
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin (R) 2
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals (H) 2
Niedziela
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors (K) 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings (H) 2
16:00 Francja - Anglia (RUGBY) 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot (K) 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw (K) 2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2012

Czwartek

01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes 1
02:00 Milwaukee Bucks - Chicago Bulls 2
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets 1
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 1

Piątek

01:30 Ottawa Senators - New York Rangers 2
04:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks 1
19:00 Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank Sanok 1
19:45 Löwen - Magdeburg 1

Sobota

01:00 Philadelphia 76ers - Utah Jazz 1
13:30 Trefl Sopot K - Dabrowa Gornicza K 1
14:00 Spartak Sankt Petersburg - Asseco Prokom Gdynia 1
15:30 Walia - Włochy 1
18:00 Irlandia - Szkocja 1
18:00 Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin 1
19:00 Boston Bruins - Washington Capitals 1

Niedziela

01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors 1
02:00 Nashville Predators - Detroit Red Wings 1
16:00 Francja - Anglia 1
17:15 Turow Zgorzelec - Trefl Sopot 2
18:00 Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw 1

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2012
pozostałych typów nie uwzgledniam
[/center]
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2012

01:00 Buffalo Sabres-Carolina Hurricanes 2:2
02:00 Milwaukee Bucks- Chicago Bulls 104:106
04:00 Sacramento Kings- New Orleans Hornets 99:98

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  8 marca 2012

o kur:cenzura:wa, wgl tematu nie zauważyłem :crylol: no cóż, bywa ;p
powodzenia reszcie ;d

MuyBueno
MuyBueno
  8 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wgl tematu nie zauważyłem

Ja też nie zauważyłam :rotfl:
Gutek909
Gutek909
  8 marca 2012

tak btw. to najlepszego dla wszystkich Kobiet z forum sport ;d

kzyhu
kzyhu
  8 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak btw. to najlepszego dla wszystkich Kobiet z forum sport ;d


przyłączam się do życzeń :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.