RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 lutego 2012 (pierwszy post)
Czwartek

01:00 Ottawa Senators- Washington Capitals (H)
02:00 Houston Rockets- Philadelphia 76ers (K)
18:00 Vakifbank TT K- RC Cannes K (S)
20:05 Maccabi Tel Aviv- Zalgiris Kaunas (K)

Piątek

01:30 Atlanta Hawks-Orlando Magic (K)
02:30 Winnipeg Jets-Tampa Bay Lightning (H)
03:30 Edmonton Oilers-Philadelphia Flyers (H)
18:00 USK Prague K-Wisla Can-Pack K (K)

Sobota

02:30 Dallas Stars- Minnesota Wild (H)
03:00 All Star Weekend : Rookies- Sophomores (K)
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K)
14:30 Irlandia- Włochy (RUGBY)
17:00 Anglia- Walia (RUGBY)
17:00 Kielce Vive- Chehovski Medvedi (R)
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R)
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S)
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S)

Niedziela

12:00 St. Petersburg- Wisla Plock (R)
16:00 Szkocja- Francja (RUGBY)
17:00 Energa Czarni- Trefl Sopot (K)
23:00 Florida Panthers-Montreal Canadiens (H)

TYPOWANIE TRWA DO CZWARTKU 23 LUTY 2012 do Godz. 01:00
Swoje typy oddajemy w tym temacie
*
każdy inny post dodany przed końcem typowania karany będzie banem
*
TYPUJEMY ZASADĄ "1x2"
1- Zwycięstwo gospodarza
x - remis
2- Zwycięstwo gości

*
LEGENDA
( dla ułatwienia )
K- Koszykówka
R - Piłką Ręczna
S - Siatkówka
H - Hokej
*
TYPUJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY
AdRianoXX,Gutek909,RexMundi,Enkido,LeonGrande,Renifer,
kzyhu,wodzu2377,Marek1991BrD,kuba92762,VannillaSky,JestemMistrzu,thomas893. NuTiiiiii,
malyzwierzaczek .egze .Gothiclady.
DarekLowcaSzparek.Patrishia.Maqdalena,MuyBueno, Zludny
...Ignorance is bliss...
Marek1991BrD
Marek1991BrD
  21 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 2
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 2
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 1
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 2

Zludny
Zludny
  21 lutego 2012

Czwartek

Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
Vakifbank TT K- RC Cannes K (S) 2
Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 1
Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 2
Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 1
USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
All Star Weekend - Rookies- Sophomores (K) 2
PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
Irlandia - Włochy (RUGBY) 2
1Anglia - Walia (RUGBY) 1
Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
Szkocja - Francja (RUGBY) 2
Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 1
Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 2

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 1
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 2
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 2
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 2
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 2
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 1
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 2
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 2

:ziober2:
Renifer
Renifer
  21 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 1
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 1
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 1

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 1
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) - 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) - 2
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) - 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) - 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) - 1
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) - 2
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) - 1
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) - 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) - 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) - 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) - 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) - 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) - 2
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) - 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) - 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) - 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) - 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) - 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) - 1
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) - 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) - 2

AdRianoXX
AdRianoXX
  21 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 1

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K)
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 2
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 2
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 1
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 1
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 1
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 1

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 2
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 1
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 1
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators- Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets- Philadelphia 76ers (K) 2
18:00 Vakifbank TT K- RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv- Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks-Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets-Tampa Bay Lightning (H) 2
03:30 Edmonton Oilers-Philadelphia Flyers (H) 1
18:00 USK Prague K-Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars- Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies- Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia- Włochy (RUGBY) 2
17:00 Anglia- Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive- Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 1
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg- Wisla Plock (R) 2
16:00 Szkocja- Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni- Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers-Montreal Canadiens (H) 2

kzyhu
kzyhu
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 2
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 1
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) X
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 1
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  22 lutego 2012

zwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 2
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 1
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 2
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 2
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 1
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 2

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 2
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 2
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 2
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 2
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K) 2
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S) 2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K) 2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H) 2
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K) 1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 2
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY) 2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H) 2

MuyBueno
MuyBueno
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators - Washington Capitals (H)1
02:00 Houston Rockets - Philadelphia 76ers (K)2
18:00 Vakifbank TT K - RC Cannes K (S)2
20:05 Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas (K)1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks - Orlando Magic (K)2
02:30 Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning (H)1
03:30 Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers (H)2
18:00 USK Prague K - Wisla Can-Pack K (K)1

Sobota

02:30 Dallas Stars - Minnesota Wild (H)2
03:00 All Star Weekend : Rookies - Sophomores (K)1
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K)2
14:30 Irlandia - Włochy (RUGBY)1
17:00 Anglia - Walia (RUGBY)1
17:00 Kielce Vive - Chehovski Medvedi (R)1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R)2
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S)2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S)2

Niedziela

12:00 St. Petersburg - Wisla Plock (R)1
16:00 Szkocja - Francja (RUGBY)2
17:00 Energa Czarni - Trefl Sopot (K)2
23:00 Florida Panthers - Montreal Canadiens (H)1

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 lutego 2012

Czwartek

01:00 Ottawa Senators- Washington Capitals (H) 1
02:00 Houston Rockets- Philadelphia 76ers (K) 1
18:00 Vakifbank TT K- RC Cannes K (S) 1
20:05 Maccabi Tel Aviv- Zalgiris Kaunas (K) 1

Piątek

01:30 Atlanta Hawks-Orlando Magic (K) 1
02:30 Winnipeg Jets-Tampa Bay Lightning (H) 1
03:30 Edmonton Oilers-Philadelphia Flyers (H) 2
18:00 USK Prague K-Wisla Can-Pack K (K) 2

Sobota

02:30 Dallas Stars- Minnesota Wild (H) 1
03:00 All Star Weekend : Rookies- Sophomores (K) 2
13:30 PGE Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra (K) 1
14:30 Irlandia- Włochy (RUGBY) 1
17:00 Anglia- Walia (RUGBY) 1
17:00 Kielce Vive- Chehovski Medvedi (R) 1
17:00 Vistal Łączpol Gdynia - UKS Finepharm Polkowice (R) 1
18:00 AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa (S) 2
18:00 Atom Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza K (S) 1

Niedziela

12:00 St. Petersburg- Wisla Plock (R) 1
16:00 Szkocja- Francja (RUGBY) 1
17:00 Energa Czarni- Trefl Sopot (K) 2
23:00 Florida Panthers-Montreal Canadiens (H) 1

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.